Katalog Premium...

...to najnowsza, wyselekcjonowana propozycja mebli i dodatków z oferty Black Red White. Stanowi on swoisty przewodnik po najbardziej aktualnych trendach wnętrzarskich i źródło niewyczerpanych inspiracji, niezbędnych przy aranżacji estetycznych i gustownych wnętrz. Meble z oferty Premium zachwycają nie tylko oryginalnym designem, ale też precyzją wykonania oraz wysoką jakością materiałów.

Katalog Premium to funkcjonalny, dobrze zaplanowany "przegląd" mebli skrzyniowych i tapicerowanych, kuchni, stołów, krzeseł, szaf, materacy oraz artykułów dekoracyjnych. Oferta Premium Black Red White to wyjątkowe zestawienie propozycji produktowych - od mebli i dodatków do salonu, sypialni, jadalni, gabinetu czy pokoju młodzieżowego, aż po kolekcje kuchenne.

Intuicyjna nawigacja oraz przystępny podział oferty na trzy kategorie stylistyczne: Modern, Classic i Teenager sprawia, że katalog Premium jest niezwykle funkcjonalnym przewodnikiem wnętrzarskim . Dzięki temu miłośnicy nowoczesnego designu, amatorzy klasyki oraz wielbiciele stylu młodzieżowego z łatwością znajdą w katalogu dział przeznaczony dla siebie.

Katalog Premium to również zbiór inspirujących zdjęć z przykładowymi aranżacjami zaprezentowanymi na 180 stronach, na których z łatwością można się wzorować, urządzając mieszkanie lub dom. Poradnikowy charakter katalogu - umożliwiający estetyczne zestawienie poszczególnych kolekcji meblowych i dodatków - jest gwarancją gustownego wyposażenia zarówno klasycznych, jak i nowocześnie zaprojektowanych pomieszczeń.

Dodatkowo, katalog Premium zawiera szereg cennych informacji o tym, gdzie szukać inspiracji, praktycznych wskazówek i porad projektantów. Internauci znajdą tam również - poza stroną brw.com.pl , za pośrednictwem której można kupić dodatki dekoracyjne bez wychodzenia z domu - adresy partnerskich serwisów internetowych, które warto odwiedzić urządzając mieszkanie lub dom. Z kolei użytkownicy urządzeń mobilnych - po zeskanowaniu kodu QR - jednym kliknięciem przeniosą się do internetowego serwisu firmy Black Red White, zyskując dostęp do pełnej oferty producenta.

Produkty z katalogu Premium dostępne są wyłącznie w wybranych salonach Black Red White.

Oficjalna, rynkowa premiera katalogu mebli i dodatków Premium miała miejsce podczas wiosennych targów wewnętrznych Grupy Black Red White w Poznaniu, które odbyły się w dniach 6-7 marca 2012 roku.