Salon w odcieniach espresso

Część z nas rozpoczyna dzień od filiżanki kawy, gdzie najbardziej pobudzające jest aromatyczne espresso. Nazwa espresso pochodzi od włoskiego przymiotnika espressivo - wyrazisty, wyraźny. Kolory tego energetyzującego napoju są praktycznie stale aktualne i modne.

Brąz jest odcieniem zawsze na topie, dlatego cyklicznie powraca na salony. Sprawia, że w pomieszczeniu pojawia się energia oraz świetnie uzupełnia się ze swoimi odmianami: odcieniem ciemnej czekolady, białej kawy oraz drewna mahoniowego. Jedynym pomieszczeniem w jakim należy unikać tej barwy, są sypialnie dziecięce. Natomiast połączenie palet brązów z odcieniami niebieskiego, chabru oraz błękitu jest najbardziej popularną kombinacją obecnie stosowaną w wystroju wnętrz oraz projektowaniu produktów związanych z domem.

Nie bez powodu, linia mebli posiadająca w nazwie przydomek związany z tym pysznym napojem na długo może zapaść w pamięci konsumenta. Taka jest właśnie Meblościanka Espresso, którą możecie znaleźć w ofercie sklepu www.extrapunkt.pl. Podążając za trendami, meble wchodzące w skład tego kompletu nawiązują do obecnych standardów nowoczesnego życia. Zestaw szczególnie przypadnie do gustu użytkownikom stanowczym, ceniącym subtelną elegancję. Podświetlanie LED oraz szklane elementy przełamują prostotę formy i sprawiają, że meble stają się stylowe. Wizualnie zaskakują elegancją wyprofilowane obrzeża oraz głęboko karbowane fronty nawiązujące kolorystycznie do warstw kawy. Meblościanka Espresso będzie, więc fantastycznym rozwiązaniem zarówno w salonie jak i sypialni.

Meblościanka Espresso zestaw B - Cena: 1.453,50 zł. Wymiary: długość: 330 cm. Elementy zestawu: witryna wisząca Espresso E2a, półka wisząca Espresso K6 x 2 szt., szafka RTV Espresso E4 x 2 szt., komoda Espresso E8.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.