Zestawy łazienkowe ROCA

Serie ceramiki i mebli Roca to gotowe rozwiązania, łączące design, najwyższą jakość i funkcjonalność. Najciekawsze z nich to zestawy Victoria, Gap, Meridian - N i Hall. Meble Roca wykonane z dobrych materiałów, posiadają komfortowe mechanizmy samodomykające i wysokiej jakości okucia, które zapewniają trwałe użytkowanie.

Łazienka coraz częściej traktowana jest jako miejsce wypoczynku i relaksu, w którym chętnie spędzamy czas. Dlatego powinna być nie tylko funkcjonalna, ale przytulna i estetyczna. Projektując łazienkę klienci patrzą na przestrzeń łazienkową całościowo, poszukując kompletnych rozwiązań, które spełnią ich oczekiwania. Roca wychodzi naprzeciw tym wymogom oferując kompletne zintegrowane rozwiązania stanowiące spójną całość, pozwalające na zachowanie czystej formy wnętrza i łatwe utrzymanie porządku.

Serie ceramiki i mebli Roca to gotowe rozwiązania łączące estetykę, najwyższą jakość, funkcjonalność i nowoczesny dizajn. Najciekawsze z nich to serie takie jak Gap, Victoria, Hall czy Meridian-N. Najczęściej spotykane zestawy to umywalki nablatowe z szafką oraz umywalki z blatem oferowane ze zintegrowaną szafką. Jest to bardzo praktyczna, a jednocześnie estetyczna kompozycja. Z jednej strony zasłania syfon, którego widok burzy estetykę, jednocześnie pozwala wykorzystać przestrzeń pod umywalką. W ciągle poszerzanej ofercie można znaleźć nowości - zestawy umywalki i szafki z serii Gap czy Victorii. Obie serie są dostępne w przystępnych cenach i oferują ciekawe możliwości.

Największą popularnością cieszą się umywalki, szafki i zestawy o szerokości 60 cm (seria Victoria, Gap). Coraz większe jest zainteresowanie produktami przeznaczonymi do dużych przestrzeni - od 80 cm. Do małych łazienek w ofercie Roca można znaleźć zestawy o szerokości 40 lub 50 cm w serii Gap, a w serii Hall wybrane modele mają także zredukowaną głębokość do 24 cm.

Klienci zwracają uwagę na funkcjonalność i jakość naszych mebli. Ze względu na warunki panujące w łazience ważna jest jakość płyty MDF i sposób wykończenia. Wybrane meble Roca wykonane z wysokiej jakości płyty MDF są odporne na wilgoć i zmiany temperatury przez co zapewniają ich długie użytkowanie. Fronty wybranych zestawów są laminowane, lakierowane lub malowane, co także wpływa na jakość mebli i ich walory estetyczne.

Meble Roca oferowane są z półkami lub szufladami w różnych rozmiarach i modnych kolorach. Otwierane od góry drzwiczki pozwalają wykorzystać optymalnie dostępną przestrzeń (seria Hall).Niektóre szafki są łatwe do wypinania, inne posiadają komfortowe mechanizmy samodomykające, dzięki którym drzwiczki i szuflady zamykają się cicho i delikatnie. Warto zwrócić również uwagę na uchwyty, których design i jakość materiału dodają szyku. Niektóre modele mogą być montowane z dwiema lub czterema nóżkami oraz w wersji podwieszanej. Niestandardowe aluminiowe półki zastosowane w serii Gap z możliwością regulacji wysokości pozwalają dopasować szafki do potrzeb i ułatwiają utrzymanie porządku i higieny w łazience.

Stawiając na dizajn, Roca oferuje meble w bogatej kolorystyce, np. w serii Gap dostępne są szafki w kolorze fioletowym, w kolekcji Meridian-N nietypowe, czerwone, modny biały połysk oferuje seria Victoria czy Meridian-N. Zestawy są łatwym w montażu gotowym rozwiązaniem. Idealnie dopasowane technicznie i stylistycznie umywalki do szafek tej samej kolekcji, podnoszą estetykę i funkcjonalność pomieszczenia. Kompletowane z dedykowanymi lustrami, oświetleniem, szafkami bocznymi, stojącymi i wiszącym poszerzają możliwości aranżacyjne.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.