Salon: wytworne meble wypoczynkowe

Prosta i szykowna kolekcja Limoncello to najnowsza propozycja marki Etap Sofa. Klasyczny design mebli oraz wygodne siedziska z pewnością spodobają się wszystkim, którzy cenią ponadczasową stylistykę. Połączenie skórzanej tapicerki z gustownym, ciemnym drewnem nadaje meblom domowego ciepła i eleganckiego charakteru.

Limoncello to wytworna i funkcjonalna linia mebli wypoczynkowych do salonu. Ich efektownie wyprofilowane, szerokie podłokietniki sprzyjają wygodzie, a obszerne oparcia zachęcają do wypoczynku. Klasyczne formy mebli nabierają nietuzinkowego stylu dzięki kontrastowym przeszyciom na bokach i oparciach, a zestawienie naturalnej skóry z drewnem subtelnie podkreśla elegancki design kolekcji, zwiększając jej atrakcyjność. Zgrabne bryły mebli doskonale sprawdzają się zarówno w mniejszym wnętrzu, jak i na dużej przestrzeni. W kolekcji znalazły się fotel, sofy oraz narożniki w dwóch rozmiarach. Uzupełnieniem zestawu jest owalny stolik tapicerowany ze szklanym blatem, utrzymany w stylistyce dopasowanej do wzornictwa linii Limoncello.

Kolekcja dostępna jest we współpracujących z marką salonach meblowych w całej Polsce. Przykładowe ceny brył Limoncello: fotel od 1835 zł, sofa z rozkładaną powierzchnią do spania, przydatną w trakcie odwiedzin gości od 3435 zł oraz wygodny narożnik z obszernym miejscem do spania i poręcznym pojemnikiem na pościel od 5235 zł.