Kolekcje mebli inspirowane zwierzakami

Podglądanie zwierząt wymaga wiele sprytu i nie do wszystkich tak łatwo dotrzeć. Firma Baggi Design znalazła na to sposób! Z myślą o małych miłośnikach zwierząt zaprojektowała kolekcje mebli inspirowane zwierzakami.

Dzieci, którym największą przyjemność sprawia obcowanie z futrzakami, świetnie odnajdą się w otoczeniu mebli z kolekcji Królik - odpowiedniej zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Kolekcja utrzymana jest w dwóch jasnych odcieniach beżu, co wprowadza do wnętrza przyjazną, ciepłą atmosferę - idealną do zabawy, snu czy nauki. Na każdej bryle maluch odnajdzie swoje ukochane futerkowe zwierzątko.

Amatorom zwierząt udomowionych, jednak nie tak puchatych jak króliczek czy chomik, Baggi przedstawia kolekcję Żółwik. Meble w kolorze słonecznej żółci wywołają uśmiech każdego dziecka. Zielony żółwik pojawiający się na frontach każdej bryły, sprawi, że pociecha poczuje się jak badacz w tajemniczym, ale i wesołym terrarium.

Twoje dziecko kocha sympatyczne, egzotyczne pandy? Dla wszystkich fanów tych puszystych misiów z dalekiej Azji, Baggi przygotowało specjalną kolekcję im dedykowaną. Panda to uniwersalny system mebli, który za sprawą ciepłych brązów i beżu sprawia, że wnętrze staje się przytulne jak miś - zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Wystarczy dodać kilka zielonych akcentów, by pokój przemienił się w prawdziwy chiński las pełen pand.

Zwierzęta są inspiracją, szczególnie dla ciekawych świata dzieci. Są miłe, puchate, małe i duże. Są świetnym motywem do zaaranżowania dziecięcego pokoju. Przecież wnętrze, w którym maluch odpoczywa, bawi się i rozwija powinno pobudzać zmysły i wyobrażnię, a zarazem być wymarzonym placem zabaw, pełnym ulubionych

pupili. Na swojej stronie internetowej Baggi Design prezentuje całą skarbnicę pomysłów na zwierzyniec w pokoju dziecka.