Szafy przesuwne Top Line: funkcjonalne i eleganckie

Z myślą o osobach, które chciałyby uporządkować swoje mieszkanie, sieć sklepów meblowych Abra przygotowała nową kolekcje szaf - Top Line, znakomicie uzupełniających przedpokój, pokój lub sypialnię.

Nowoczesny wygląd, duża pojemność i prawdziwa funkcjonalność - to największe zalety nowej linii szaf. W ofercie sklepów Abra dostępnych jest kilka rodzajów frontów do wyboru, które wykorzystują połączenie płyty laminowanej w trzech kolorach: wenge, havana i sosna lareno, z niezwykle przydatnym dużym lustrem lub pięknie wyglądającym, lakierowanym szkłem. Dzięki temu klient ma możliwość swobodnej aranżacji wnętrza i dostosowania wyglądu i kolorystki mebla do własnych oczekiwań i wystroju mieszkania.

Szafy Top Line dostępne są w trzech rozmiarach (szerokość): 248 cm, 206 cm i 156 cm oraz wersji - dwu- i trzydrzwiowej. Pozostałe wymiary (wysokość 210,5 cm, głębokość 62 cm) również są dobrze przemyślane, ponieważ powodują, że meble są bardzo pojemne, ale jednocześnie nie zajmują dużej przestrzeni i zmieszczą się również w niewielkich mieszkaniach.

Linia nowych szaf polecana jest dla osób marzących o wygodnej szafie, w której mogą swobodnie poukładać całą swoją garderobę. Wnętrze szafy stanowią różnej wielkości półki, półeczki oraz drążki na ubrania. Można swobodnie dołączyć dodatkowe pojemniki na bieliznę i drobiazgi, zmienić wysokość półek. Warto podkreślić, że konstrukcja szaf została oparta na profesjonalnym systemie podwieszanych drzwi przesuwnych znanej i cenionej na świecie firmy Hettich. To sprawia, że drzwi otwiera się naprawdę wygodnie i lekko, a jednocześnie są one bardzo wytrzymałe. Szafy Top świetnie sprawdzają się w życiu codziennym i wystarczą na wiele lat intensywnego użytkowania. Szafy Top Line są już dostępne we wszystkich sklepach meblowych Abra na terenie całej Polski. Producentem nowej linii szaf jest firma Gugała-Bis.