Meble: Mafuf i Italvelluti - udany markiaż

Sofa Mafuf HM Design wyróżnia się nie tylko prostotą, ale również wykorzystaniem zgodnych z najnowszymi trendami tkanin tapicerskich Italvelluti z kolekcji Perception.

Kolekcja Mafuf, której projektantką jest Anna Szuflicka, to seria mebli wypoczynkowych składających się m. in. z dwu- i trzyosobowej sofy oraz fotela. Prostota formy oraz regularność kształtów powoduje, że idealnie komponować będą się z każdym wnętrzem. Sposób, w jaki elementy zostały zaprojektowane, gwarantuje komfort wypoczynku. Wygodne oparcie zachęca do chociaż chwilowego relaksu. Projektantka uniknęła przesytu, stawiając na funkcjonalność i wygodę.

Zarówno sofę, jak i fotel można wykonać korzystając ze wszystkich kolorów, które dostępne są w kolekcji tkanin Perception firmy Italvelluti. Szczególnie ucieszy to tych, którzy podążają za najnowszymi trendami, bo pośród gamy znajdują się odcienie błękitu, fioletu, musztardowej żółci czy pożądanej w sezonie wiosna/lato 2012 pomarańczy.

Do obicia wykorzystano dwa warianty tkanin: Neptun i Labirynt. Są to materiały wyjątkowe ze względu na swoją trójwymiarową fakturę, uzyskaną dzięki przeszyciom. Miła w dotyku mikrofibrowa tkanina zyskuje w ten sposób dodatkowy wizualny walor.

To, czym firma Italvelluti wyróżnia się spośród innych producentów tkanin, jest wykorzystywany przez nią szeroko w najnowszych kolekcjach tkanin, chroniący przed wszelkimi zabrudzeniami - "Zero Spot system". Zapewnia on zarówno odporność materiału na wszelkie wilgotne i suche plamy, jak i łatwość w usuwaniu zabrudzeń.

Połączenie Mafuf HM Design z obiciem Perception Italvelluti zadowoli każdego. Jest idealna zarówno do małych wnętrz, jak i dużych przestrzeni, które potrzebują zacisznego wypoczynkowego zakątka. Prostota kształtu oraz nowatorskie obicie, które są dla siebie idealnym dopełnieniem, to coś, wobec czego nikt nie przejdzie obojętnie.