Odkurzacz Sebo Airbelt K Onyx wkracza na salony

Airbelt K to kolejny innowacyjny odkurzacz marki Sebo. Oryginalny, onyksowy kolor, duża zwrotność oraz uniwersalność oferowanych rozwiązań to jego największe zalety. Jak każde z urządzeń Sebo posiada rewolucyjny system filtracyjny przyjazny alergikom oraz opatentowany zderzak, chroniący wszystkie sprzęty w domu.

Niemiecka marka Sebo to światowy lider w projektowaniu innowacyjnych odkurzaczy w klasie premium, którymi sprzątane są m.in. Biały Dom, Pałac Buckingham czy Pałac Cesarski w Tokio. Kolejnym innowacyjnym urządzeniem, które śmiało wkracza na polski rynek konsumencki, jest odkurzacz Airbelt K Onyx. Klasyczna, czarna obudowa skrywa szereg nowoczesnych rozwiązań, które znacznie ułatwiają sprzątanie i operowanie urządzeniem.

Innowacyjność zamknięta w klasycznej czerni

Z zewnątrz tradycyjny czarny odkurzacz domowy. W środku - najnowocześniejsza technologia z zakresu sprzątania oraz filtracji powietrza. Niezależnie od tego, czy chcemy odkurzyć dywany w salonie, odświeżyć tapicerkę kanapy, czy po prostu ściągnąć pajęczynę z najdalszego zakątka kuchni, zwrotny i wielofunkcyjny Airbelt K1 z pewnością nam w tym pomoże. Niewielka waga, teleskopowa rura oraz 7-metrowej długości przewód (dzięki czemu odkurzacz ma 10,5 m zasięgu działania) to tylko niektóre z jego zalet. Ze względu na zwartą konstrukcję oraz zintegrowany system wymiennych akcesoriów (np. dysza szczelinowa oraz do tapicerki) urządzenie funkcjonuje jako kompletny system sprzątający. Ponadto regulacja wydajności ssania w uchwycie oraz opatentowany zderzak Airbelt, który oplatając cały odkurzacz chroni meble i ściany przed uderzeniami, sprawiają, że sprzątanie jest skuteczne i wyjątkowo przyjemne.

Przyjazny alergikom

Opatentowane filtry Sebo zastosowane w odkurzaczu wykazują się doskonałymi właściwościami oczyszczającymi powietrze, dzięki czemu świetnie sprawdzają się w domach alergików oraz osób z problemami astmatycznymi. W modelu Airbelt K wykorzystano system, który rozprowadza i schładza wciągnięte powietrze przez dłuższy jego obieg i cyrkulację dookoła obudowy. Dzięki temu odkurzacz nie ma - charakterystycznego dla innych dostępnych na rynku modeli - jednego miejsca wyrzutu powietrza, a jednocześnie eliminuje całkowicie możliwość wyrzutu zanieczyszczeń z powrotem do otoczenia. Wciągane powietrze rozchodzi się całą powierzchnią obudowy na zasadzie wyrównywania ciśnień. To rozwiązanie sprawia, że z urządzenia można korzystać w poziomie oraz gdy stoi pionowo. Ponadto wszystkie zebrane zanieczyszczenia zostają zamknięte w specjalnym, 3-warstwowym elektrostatycznym worku Ultra Bag, o pojemności 3 litrów.

Najwyższa gwarancja jakości

Odkurzacze Airbelt K dostępne na polskim rynku to doskonałej jakości urządzenia produkowane w całości w Niemczech. Podczas procesu produkcyjnego wykorzystuje się trwałe i wysokiej jakości materiały. Każde urządzenie marki Sebo przed opuszczeniem fabryki jest dokładnie testowane i poddawane restrykcyjnej kontroli jakości, dzięki czemu spełnia najwyższe normy w zakresie bezpieczeństwa, niezawodności i jakości. Wszystkie produkty konsumenckie dostępne na polskim rynku objęte są standardową, 5-letnią gwarancją z możliwością przedłużenia nawet do 10 lat. Ponadto, odkurzacze Sebo objęte są, rzadko spotykaną na polskim rynku, usługą serwisową "door to door". Dzięki temu każdy klient może - na koszt producenta - wysłać za pomocą kuriera uszkodzony sprzęt do serwisu, a naprawione urządzenie wraca tą samą drogą.

Cena odkurzacza: 1259 zł.