Meble tapicerowane Black Red White - nowości

Piękny wygląd oraz wygoda użytkowania - to cechy charakteryzujące najnowsze propozycje mebli tapicerowanych z oferty Black Red White. Utrzymane w nowoczesnej stylistyce lub eleganckie i klasyczne, zaskakujące oryginalnym designem i cieszące prostą formą - w ofercie największej polskiej grupy meblarskiej każdy znajdzie coś dla siebie. Szczegółowe informacje na temat nowości - Vivien, Jang, Alegra i Omega - dostępne są na stronie www.brw.com.pl

Sofa stanowi kluczowy element wystroju każdego salonu. To właśnie na niej wypoczywamy po ciężkim dniu w pracy i spędzamy całe wieczory z rodziną czy przyjaciółmi. Dlatego tak ważne jest by mebel ten był nie tylko niezwykle estetyczny, ale i wygodny.

Wśród najnowszych propozycji Black Red White znajduje się sofa Vivien Lux 3DL. Klasyczny charakter modelu podkreślają delikatnie profilowane podłokietniki. Sofa posiada funkcję spania i praktyczny pojemnik na pościel oraz została wyposażona w automat ułatwiający rozkładanie. Dużym atutem jest również szeroka powierzchnia spania o wymiarach 145x196 cm. W skład kolekcji Vivien wchodzi również fotel i dwuosobowa sofa rozkładana.

Idealną propozycją do nowoczesnego salonu czy pokoju nastolatka będzie sofa Jang Lux 3DL z funkcją spania oraz pojemnikiem na pościel. Zastosowany w modelu mechanizm na podnośnikach ułatwia rozkładanie. Duże poduchy oparciowe zapewniają dobre oparcie dla pleców, a mniejsze pełnią funkcję dekoracyjną.

Wśród nowych mebli wypoczynkowych od Black Red White znalazł się również model przygotowany z myślą o zwolennikach tradycyjnych form. Sofa Alegra 2FBK sprawdzi się zwłaszcza w klasycznych aranżacjach. Model posiada funkcję spania, jest niezwykle wygodny i praktyczny.

Kolejną, nowoczesną propozycją od Black Red White jest trzyosobowa sofa Omega 3R z funkcją spania i wygodnym pojemnikiem na pościel. Oryginalną stylistykę podkreśla siedzisko z charakterystycznym pikowaniem, wykonane w oparciu o sprężynę bonell.

Wszystkie propozycje łączy jedno - przede wszystkim funkcjonalność i komfort w najlepszym wydaniu. Co więcej, wszystkie nowe sofy dostępne są w różnych zestawieniach wzorów i kolorów tkanin.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.