Nowe modele kuchni w nowym showroomie

Marka Zajc Kuchnie otwiera w Poznaniu nowy showroom. Znajdzie się w nim siedem całkowicie nowych modeli kuchni, o które wzbogacona zostaje oferta firmy.

Wzornictwo kuchni odpowiada aktualnym trendom - proste bryły, duże gładkie powierzchnie, których nie zakłócają podziały lub uchwyty oraz modna kolorystyka. Większość stanowią kuchnie bezuchwytowe, które otwierane są na click-clack lub posiadają zacięcie pod kątem 45 stopni (gierowanie). W niektórych modelach sprzęty AGD ukryte zostały w wysokiej zabudowie szaf. Kuchnie posiadają niezwykle cienkie blaty, fronty i półki. W ten sposób oferta marki Zajc Kuchnie odpowiada aktualnej filozofii projektowania kuchni jako eleganckiego i szlachetnie wykończonego mebla, który nie ingeruje we wnętrze, lecz harmonijnie się w nie wtapia.

Pod marką Zajc Kuchnie powstają bogato wyposażone i luksusowo wykończone modele. Wśród zastosowanych w nich rozwiązań znajdują się: podświetlane dna szafek, oświetlenie w szufladach, cienkie blaty z konglomeratów kwarcowych i Corianu, montowane na równo z blatem płyty indukcyjne i zlewozmywaki, okapy wysuwające się z blatu, nowy system koszy La Mance firmy Peka wzbogacony o ciche domykanie, otwierane elektrycznie cargo w wysokiej zabudowie także firmy PEKA. Wnętrza szuflad posiadają wykończenie z drewna bukowego, a w jednym z modeli bukowe są całe szuflady.

Obok luksusowych kuchni marka oferuje też tańsze modele. Zastosowano w nich bardziej ekonomiczne rozwiązania, jak np. fronty wykonane z płyty laminowanej.

Wśród rodzajów wykończeń frontów znajdują się: lakier błyszczący, półmat i mat w kolorach białym, grafitowym, odcieniach szarości i popieli; laminaty matowe w kolorach czarnym i akacji; forniry: naturalny orzech oraz inne w specyficznych odcieniach szarości. Niezwykle cienkie blaty zostały wykonane ze stali (model Steelart firmy Blanco o grubości zaledwie 12 mm) lub corianu (o grubości 13 mm). Blaty o tradycyjnej grubości (2 cm) powstały z kompozytu kwarcowego oraz laminatu HPL. Dostępne są także kombinacje blatów cienkich z grubszymi.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.