Nowe meble z kolekcji Appartements Prives marki Elitis

Od kilku lat firma Elitis nieustannie udowadnia, że kolekcje jej unikatowych i ekskluzywnych mebli kolekcjonerskich w pełni zasługują na to miano.

"Ubrane" w najlepszej jakości skóry licowe, uszyte przez mistrzów kaletnictwa z Atelier Hermes'a, ozdobione uchwytami inspirowanymi biżuterią Philippe'a Delzersa. Dopracowane w każdym szczególe poprzez skrzętne i niejednokrotnie pomysłowe ukrywanie elementów technicznych, są niczym kreacje Haute Couture - wyjątkowe, luksusowe i przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów.

W tym roku kolekcja "Appartements Prives" wzbogaciła się o wiele prawdziwych perełek, między innymi o zamszową komodę Rodeo Drive z 3 szufladami obitymi skórą pytona w kolorze postarzanego srebra, przygotowana w garbarni Hermesa (nogi i uchwyty w kształcie klucza projektu Philippe'a Delzersa wykonane są z polerowanego mosiądzu), stolik Cocktail z dębu lakierowanego w kolorze pozłacanego srebra (blat wykonany jest z marmuru karraryjskiego) oraz fotele Victor & Victoria o strukturze z drewna sosnowego i sklejki (siedzisko na taśmach, wypełnione pianką, nogi wykonane z lakierowanego buku; tapicerka może być wykonana ze skóry lub weluru Elitis). Nowe modele, podobnie jak poprzednie z tej samej kolekcji, łączą w sobie elegancję linii z luksusowym wykończeniem.

Wszystkie meble wykonywane są jak zwykle na zamówienie a wymiary i rodzaj wykończenia mogą być dostosowane do potrzeb klienta. Ma on do wyboru kilka rodzajów lakierów w kolorystyce RAL, wiele fornirów, bogatą gamę skór licowych i futer oraz całą kolekcję tkanin Elitis.

Meble z najnowszej kolekcji Elitis można zamówić u wyłącznego dystrybutora na Polskę SML Concept.

Copyright © Agora SA