Suszarka kondensacyjna z pompą ciepła marki Bosch

Współczesność wciąż przynosi nowe wyzwania w dziedzinie ochrony środowiska. Dotyczy to zwłaszcza urządzeń pobierających energię - a takie produkuje i dostarcza do milionów domów na całym świecie Bosch. By wyznaczać najwyższe standardy w dziedzinie energooszczędności, stworzyliśmy jedyną w swoim rodzaju suszarkę WTW86563PL, która dba z najwyższą troską o tkaniny, a także o zasoby Ziemi.

Wygoda i komfort z marką Bosch

Kiedyś uważano domowe suszarki za urządzenia, które niepotrzebnie zajmują miejsce, zużywają wiele energii i negatywnie oddziałują na materiał. Takie opinie nie mają dziś nic wspólnego z rzeczywistością. Kto raz przyzwyczai się do zalet posiadania nowoczesnej suszarki do ubrań, nie będzie chciał już z niej zrezygnować. Nowość marki Bosch to doskonały wybór, wystarczy tylko odkryć jej zalety!

Tkaniny wyjęte z suszarki Bosch WTW86563PL są bardziej miękkie niż suszone tradycyjnie i praktycznie nie wymagają prasowania. Daje to ogromną oszczędność czasu, którego dziś nikt z nas nie ma za wiele. Brak konieczności stosowania środków zmiękczających przy praniu i obecność filtra, który skutecznie zbiera wszystkie drobne pyłki, z pewnością docenią osoby cierpiące na alergie.

Mistrzowska oszczędność dzięki technologicznej doskonałości

Za sprawą innowacyjnego rozwiązania ActiveAir Technology, nowa suszarka Bosch ustanawia rekord w klasie energooszczędności. Zużywa o 50 proc. mniej energii elektrycznej od limitu ustalonego dla sprzętów klasy efektywności energetycznej A! Osiągnęliśmy ten wynik m.in. projektując niezwykle wydajną pompę ciepła. W skrócie, pobierania ona ciepło z otoczenia do urządzenia, oszczędzając energię.

Do innych zalet suszarki WTW86563PL należą niski poziom emisji hałasu i wydajność kondensatora. Cechy te nie stoją na szczycie listy czynników decydujących o zakupie, lecz są niezwykle ważne przy użytkowaniu, dlatego tak warto myśleć o nich zawczasu!

Najbardziej przyjazna środowisku

Wszystkie te walory sprawiają, że najnowsza suszarka kondensacyjna marki Bosch jest kolejnym wprowadzonym na rynek produktem, który zwyciężył w prestiżowym teście organizacji konsumenckiej Stiftung Warentest. Po sukcesie osiągniętym w 2011 r. przez pralki, tym razem z modelem WTW86563PL nasza marka triumfowała w teście suszarek! Założona w 1964 roku Fundacja Stiftung Warentest cieszy się w całej Europie renomą jednej z najstarszych i najlepszych organizacji konsumenckich.

Niedoceniane walory kondensacji

Nowość marki Bosch należy do suszarek kondensacyjnych. Dzięki systemowi grzałek i procesowi skraplania wody (kondensacji), przetwarzają one wilgoć z ubrań w parę wodną. Zostaje ona automatycznie odprowadzona do specjalnego pojemnika, w którym gromadzi się pod postacią wody. Rozwiązanie to pozwala uniknąć podłączania do kanalizacji czy wentylacji, stąd nowość marki Bosch szczególnie odpowiada potrzebom właścicieli mieszkań bez balkonów, gdzie rozwieszenie prania może być kłopotliwe.

Indywidualny dobór programu pozwala dbać o tkaniny

Suszarka Bosch WTW86563PL zalicza się do tych rzadkich na rynku urządzeń, które nie tylko efektywnie suszą, ale mają ochronny wpływ na najdelikatniejsze tkaniny. Każdorazowo je odświeżają, a specjalne programy pozwalają ograniczać prasowanie do minimum. Przejrzysty panel sterujący zapewnia intuicyjny dobór jednego z 15 programów dostosowanych do różnych materiałów i potrzeb.

Suszenie przebiega delikatnie i zmiękcza tkaniny, bez najmniejszego ryzyka ich uszkodzenia. Wyjęte ubrania są nie tylko miłe w dotyku, ale też niezwykle gładkie i pozbawione zagnieceń, dlatego praktycznie nie wymagają prasowania. System odświeżania parą Bosch eliminuje z ubrań wszelkie niepożądane zapachy, jak np. dym papierosowy. Duży wybór parametrów suszarki WTW86563PL umożliwia efektywne korzystanie z jej wszystkich funkcji i daje gwarancję, że zawsze będziemy zadowoleni z rezultatu. To idealne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie skuteczność, czas i wygodne rozwiązania, a lekko działający system otwierania jest wygodny nawet dla najdelikatniejszych dłoni. Najnowsza suszarka Bosch to energooszczędność w parze z wygodą użytkowania!

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.