Nowoczesna lodówka do nowoczesnej kuchni

Nowe atrakcyjne wykończenie chłodziarko-zamrażarek Whirlpool sprawia, że urządzenia doskonale wkomponowują się w każdą nowoczesną kuchnię.

Najnowsze modele chłodziarko-zamrażarek dostępne są w wydaniu TechnoSteel. Ten nowy materiał, dzięki dodatkowemu pokryciu folią dekoracyjno-zabezpieczającą, zapewnia wyższą odporność na korozję, zadrapania oraz oddziaływanie chemiczne (których źródłem może być jedzenie, chemiczne środki czyszczące itp.), minimalizuje również widoczność odcisków palców na urządzeniu.

Na szczególną uwagę zasługuje model WBE 3375NFCTS - nowoczesny produkt zarówno pod względem wzorniczym jak i zastosowanych w nim technologii. Wyświetlacz na drzwiach umożliwia kontrolę parametrów pracy lodówki bez konieczności jej otwierania.

Inteligentna technologia Szósty Zmysł Fresh Control, dba o utrzymanie optymalnej temperatury w komorze chłodziarki oraz o zachowanie optymalnej wilgotności. Gwarantuje świeżość produktów jak w dniu zakupu nawet do czterech razy dłużej . Algorytm na podstawie danych z czujników zarządza pracą kompresora i wentylatora niezależnie. Właściwa temperatura po np. otwarciu drzwi przywracana jest pięć razy szybciej niż w konwencjonalnej chłodziarko-zamrażarce, a wilgotność powietrza na poziomie 70-85 proc. umożliwia produktom utrzymanie ich naturalnej wilgoci i ogranicza problem psucia się, bez przykrywania żywności.

Whirlpool wspólnie z Microban, liderem na rynku rozwiązań antybakteryjnych, zaprojektował antybakteryjny system filtracji powietrza. Specjalny filtr z wbudowanymi środkami bakteriobójczymi filtruje 100 proc. powietrza znajdującego się w lodówce. Pozwala on wychwycić znajdujące się w powietrzu zanieczyszczenia, bakterie i pleśń, które mogą być przyczyną nieprzyjemnego zapachu i psucia się żywności.

System Multiflow równomiernie rozprowadza chłodne powietrze w całej komorze chłodziarki. Powietrze jest kierowane dokładnie tam, gdzie jest potrzebne, aby zapewnić optymalne warunki przechowywania żywności.

Specjalna technologia NoFrost automatycznie osusza powietrze w zamrażalniku, odprowadzając na zewnątrz nadmierną wilgoć z komory. Dzięki temu wyeliminowane zostaje powstawanie szronu oraz lodu (nie trzeba ręcznie rozmrażać zamrażarki), zamrożone produkty nie przylepiają się do ścianek, etykietki pozostają czytelne, przestrzeń przeznaczona do przechowywania żywności jest zawsze czysta.

Lodówka WBE 3375NFCTS z wykończeniem Technosteel dostępna jest w cenie: 1840 zł. Whirlpool oferuje jeszcze 11 modeli, w których zastosowano innowacyjną technologię TechnoSteel. Wszystkie w atrakcyjnych cenach od 1179 do 1479 zł.