Do łazienki dla gości

Strefa prywatna, dzienna i gościnna - to trend panujący w projektowaniu domów jednorodzinnych lub apartamentów. Na pierwszy plan wysuwają się potrzeby domowników, jednak nie należy zapominać również o gościach. Dla nich warto zaprojektować oddzielną łazienkę. Powinna ona być przede wszystkim funkcjonalna i estetyczna. Stworzysz ją z kolekcją Subway 2.0 Villeroy & Boch.

Strefa gościnna powinna znaleźć się w miejscu, z którego korzystanie nie będzie miało wpływu na domowników. Dlatego, oprócz pokoju gościnnego, warto również pomyśleć o dodatkowej łazience. Może być ona niewielkich rozmiarów lecz w zamian powinna być funkcjonalna i oczywiście estetyczna. To zapewni kolekcja łazienkowa Subway 2.0 firmy Villeroy & Boch, która została zaprojektowana z myślą o niewielkich przestrzeniach. Jest nie tylko ergonomiczna, ale i zapewnia optymalne rozwiązania do łazienek o nietypowych kształtach. Poszczególne jej elementy są łatwe w montażu i jednocześnie zawierają rozwiązania minimalizujące zużycie wody.

Umywalki Subway 2.0 to gwarancja dobrze wykorzystanej przestrzeni. Dostępnych jest aż 19 modeli zarówno prostokątnych, jak i zaokrąglonych - od pojedynczych, poprzez narożne i podwójne, po umywalki z relingami na ręczniki czy z praktycznymi ceramicznymi blatami, na których zmieszczą się przybory toaletowe i kosmetyki. Tak duży wybór modeli sprawi, że znikną wszelkie ograniczenia aranżacyjne - Subway 2.0 znajdzie dla siebie miejsce w każdym miejscu łazienki!

Misy ustępowe Subway 2.0 to prosta instalacja i znakomity design. Linia wyposażona została w system SupraFix, dzięki któremu wc może być instalowane szybko i łatwo nawet przez jedną osobę. Misa montowana jest "z góry" i nie potrzebuje dodatkowych otworów mocujących na bokach. Dzięki temu, Subway 2.0 jest również łatwy w pielęgnacji. Dodatkowo, misy ustępowe wyposażone są w ekologiczne rozwiązanie Aquareduct - objętość spłukiwanej wody zredukowana została aż do 3 i 4, 5 litrów, przy zachowaniu tego samego efektu spłukiwania.

Meble łazienkowe Subway 2.0 zapewnią miejsce na ręczniki, prywatne rzeczy czy środki czystości. Każdy z gości będzie miał półkę dla siebie, nawet jeśli łazienka jest mała. Zaokrąglona szafka pod umywalkę, nie zajmuje więcej miejsca niż ona sama, a regał i szafka z lustrem sprawią, że przestrzeń łazienki zostanie w stu procentach zagospodarowana. Subway 2.0 to również bezpieczeństwo pożądane na małej powierzchni - łagodne brzegi mebli i zaokrąglenia nie staną nikomu na drodze.