Robot kuchenny: robotna Julia

Robot kuchenny Julia 116/J firmy MPM to wielofunkcyjne urządzenie złożone z miksera i blendera, oraz wyposażone w 5 tarcz ze stali nierdzewnej, wyciskarkę do cytrusów, ubijak do piany, mieszadło do ciasta, łopatkę i nóż do siekania.

Choć gotowanie może sprawiać wiele przyjemności, nie zawsze mamy ochotę wolne chwile spędzać na mozolnym przygotowywaniu posiłku dla całej rodziny. Sięgając po roboty kuchenne, oszczędzamy czas i bez wysiłku możemy zachwycić naszych domowników. Przecież każde dziecko uwielbia frytki, które dzięki specjalnej, nierdzewnej tarczy, zrobimy dosłownie w minutę. Warto pamiętać, że te świeże są dużo zdrowsze od mrożonego odpowiednika a ich smaku w ogóle nie sposób porównywać. Jeśli nasze pociechy wolą placki ziemniaczane, wystarczy wymienić jeden element i ucieranie staje się drobnostką. Dodatkowo, nasze ręce pozostają czyste i bezpieczne. Nie zapominajmy również o sezonowych owocach. Na kolację warto zaserwować omlet z sosem truskawkowym. Białko na pianę ubijemy dzięki dołączonemu ubijakowi a blender w sekundę stworzy naturalny i aromatyczny syrop. W gorące dni idealnie sprawdzi się również wyciskacz do cytrusów. Naturalna lemoniada z powodzeniem zastąpi wszystkie gazowane napoje i dostarczy malcom wielu witamin a dzięki przystawce wirującej, również inne owoce bez trudu zamienimy w pyszny sok. Pod koniec lata warto utrwalić najlepsze wakacyjne wspomnienia tradycyjną, polską szarlotką. Koniec sierpnia to przecież okres zbioru antonówki, która przez nasze babcie uważana jest za najlepszy materiał na słodkie wypieki. Specjalne mieszadło do ciasta pozwoli zachować porządek i czystość w kuchni a tarcza do krojenia w plastry sprawi, że każdy owoc potraktowany zostanie z taką samą starannością.

Robot kuchenny Julia 116/J został ponadto wyposażony w 3-stopniowy system regulacji prędkości. Jeszcze większą kontrolę zapewnia nam funkcja PULSE, która pozwala na chwilowe włączenie urządzenia. Dzięki automatycznemu systemowi bezpieczeństwa, możemy być pewni, że bez odpowiedniego zamontowania wszystkich elementów, nie uda nam się go uruchomić. Praktyczne schowki na akcesoria pozwolą zachować ład w kuchni i oszczędzą nam miejsca w szufladach. Co więcej, zarówno malakser o pojemności 1,5 l. jak i litrowy blender, mogą działać równocześnie, co pozwala znacznie skrócić proces przygotowywania potraw. Sugerowana cena detaliczna: 369 zł.