Pralka, która myśli za ciebie

Pralki marki Bosch z serii HomeProfessional to przede wszystkim: inteligentny system, dzięki któremu udało się uzyskać najwyższy komfort obsługi, niezwykłe czujniki AquaSensor i ActiveWater, które dbają o najniższe zużycie energii i wody, a także - przemyślane wzornictwo, które zachwyca pięknem

High-tech w pięknym wydaniu

Urządzenia linii HomeProfessional, to wszechstronny sprzęt, który dzięki zastosowanym inteligentnym rozwiązaniom, przestał być jedynie pralkami, a stał się niezastąpioną pomocą domową. Ich charakterystyczną cechą jest przemyślany wygląd, który bez wątpienia określić można mianem "funkcjonalnego piękna". Każdy z elementów urządzenia spełnia ściśle określone zadanie, a przy okazji nadaje mu niepowtarzalny wygląd. Pralka z tej serii łączy w sobie szeroki panel sterowania z dotykowymi przyciskami, wyświetlacz TFT wysokiej rozdzielczości i oświetlone, komfortowe pokrętło, a także charakterystyczne okno pralki, ze schowanym uchwytem otwierającym. Nie bez znaczenia pozostają także "wytłoczenia" (AntiVibration Design) widoczne na bocznych ścianach obudowy, które eliminują wibracje powstające przy wirowaniu. Programowanie pralki odbywa się zgodnie z koncepcją intuicyjnej "obsługi-od-lewej-do-prawej". Przyciski wyboru bezpośredniego zwiększają przejrzystość najważniejszych, kluczowych opcji i programów. Inne opcje można łatwo ustawić na wyświetlaczu, którego technologia TFT sprawdziła się już w nowoczesnych telefonach komórkowych. Zapewnia ona krystalicznie wyraźny kontrast, zwiększając dodatkowo komfort komunikatów tekstowych.

Perfekcja, na którą czekaliście

Linia HomeProfessional powstała w oparciu o sprawdzoną platformę Logixx. Tak jak platforma, również sprzęt z serii HomeProfessional wyposażony jest w niezwykle cichy i trwały silnik EcoSilence-Drive. Ciekawostką jest, że zastosowane w nim rozwiązania technologiczne spotkać można również w turbinach wiatrowych. Zastosowany tu bezszczotkowy napęd jest szczególnie wytrzymały, umożliwia długie cykle wirowania i przyczynia się do oszczędności energii. Aby maksymalnie dostosować pralkę do indywidualnych potrzeb użytkownika, wyposażono ją w inteligentny system VarioPerfect, znany już z innych modeli pralek marki Bosch. Dzięki niemu możesz wyprać ubrania wyjątkowo szybko (TimePerfect) lub bardzo oszczędnie, chroniąc środowisko (EcoPerfect). Dodatkowo, pralki z serii HomeProfessional wyposażone są w inteligentne czujniki. Sensor ActiveWater monitoruje ilość wody dostarczanej do bębna, zapewniając niski poziom jej zużycia, a AquaSensor bada stopień jej zanieczyszczenia podczas cyklu prania. Kiedy woda jest już przejrzyście czysta, pralka kończy etap płukania tkanin, dbając o jej oszczędne wykorzystanie.