Kabiny prysznicowe: niewidoczny odpływ liniowy

Architekci potwierdzają, iż kreując przestrzeń wokół siebie warto sięgnąć po funkcjonalne i eleganckie materiały - takie jak naturalny kamień. Dzięki nim subtelność formy i regularność kształtu dyskretnie integruje się z wystrojem otoczenia. Tworzona według tych zasad najnowsza kolekcja rynien odpływowych do kamienia naturalnego z linii TECEdrainline staje się doskonałą inspiracją do realizowania niezapomnianych aranżacji, podkreślających wyrazistość każdej łazienki.

Kamień to wyjątkowy materiał budowlany, wymagający starannego doboru detali aranżacyjnych. Doskonałym przykładem takiego rozwiązania jest rynna odpływowa do kamienia firmy TECE, której klasyczny w swojej prostocie kształt idealnie komponuje się z pięknem naturalnego surowca.

TECEdrainline do kamienia - ponadczasowa koncepcja dekoracyjna

Ciekawa aranżacja pomaga przeistoczyć nawet najmniej obiecującą przestrzeń w gustowne i wyrafinowane wnętrze. Kameralne pomieszczenia, takie jak domowa łazienka, wymuszają jednak ściśle określoną dyscyplinę dekoracyjną. Decydując się na naturalny kamień warto wzmocnić estetykę projektu dobierając odpowiednie elementy armatury. Rynna odpływowa do kamienia naturalnego firmy TECE stworzona została z myślą o projektach wymagających pełnej perfekcji. Nowe rozwiązanie z linii TECEdrainline, dzięki płaskim rusztom odpływowym niezależnie od grubości kamiennych płyt tworzy idealnie gładką powierzchnię. Perfekcyjne wkomponowanie rynny w podłogę łazienki zapewnia niezwykle bogata oferta wzorów, która umożliwia dobranie odpowiedniego modelu zarówno pod względem barwy, jak i struktury materiału. Co istotne, nowa rynna odpływowa marki TECE, pozostając całkowicie niewidoczną, sprawia, że woda spływa równomiernie przez wąską szczelinę. W przeciwieństwie do kratki ściekowej umieszczanej centralnie, wymagającej zastosowania kopertowego układu elementów posadzki, najnowszy produkt z kolekcji TECEdrainline montowany jest na obrzeżu stanowiska prysznicowego. Brak plastikowych wsporników pomiędzy rusztem a rynną sprawia, że widoczne pozostają jedynie dwie równoległe szczeliny odpływowe. Taki zabieg stylistyczny potęguje wrażenie spójności wystroju, podkreśla harmonijnie wkomponowanie się rynny odpływowej w układ posadzki łazienkowej, nadając tym samym pomieszczeniu bardziej ekskluzywny charakter.

TECEdrainline - kompleksowe rozwiązanie instalacyjne

Względy estetyczne powinny iść w parze z funkcjonalnością użytych do realizacji projektu materiałów. Rynna odpływowa do kamienia naturalnego firmy TECE stanowi nie tylko istotny detal aranżacyjny wystroju łazienki, ale i praktyczne rozwiązanie instalacyjne, które chroni posadzkę i sprawnie reguluje przepływ wody w brodziku. Wykonany ze stali szlachetnej ruszt - za sprawą odpowiedniego nachylenia - zapobiega rozlewaniu się wody po całej podłodze. Niekwestionowanym atutem przemawiającym za zastosowaniem rynny odpływowej do kamienia naturalnego firmy TECE jest także prosty i szybki montaż. Kompletny system odpływowy składa się z się z rynny odpływowej z czterocentymetrowym kołnierzem izolacyjnym oraz podstawy do kamienia naturalnego. Co istotne, kamienne płyty mogą być używane zarówno przy konwencjonalnej, jak i cienkowarstwowej metodzie uszczelniania. Zróżnicowana oferta firmy TECE stwarza możliwość wyboru rusztu rynny spośród 6 dostępnych długości, między 700 a 1500 mm. Tak duża rozpiętość wymiarowa sprawia, że możliwe jest zastosowanie produktów z serii TECEdrainline zarówno w mniejszych, jak i większych stanowiskach prysznicowych. Ponadto duża wydajność odbioru wody pozwala na montaż przyborów prysznicowych przy wypływie wody nawet do 1,2 l/s. Dodatkową zaletą jest również - łatwe do założenia w rynnie - sitko zabezpieczające przed zanieczyszczeniami syfonu. Tak innowacyjny i kompleksowy system zabudowy gwarantuje stabilność instalacji i najwyższą jakość odczuwalną w czasie codziennego użytkowania.

Prawdziwa sztuką jest dobranie detali wystroju łazienki tak, by podkreślając urodę poszczególnych elementów, stworzyć wrażenie pełnej harmonii. Zastosowanie rynny odpływowej do kamienia naturalnego firmy TECE daje architektom i użytkownikom szansę na przełamanie utartych konwencji i realizowanie najbardziej wymyślnych projektów. Nowe rozwiązanie z linii TECEdrainline to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy poszukują oryginalności i elegancji w najlepszym wydaniu.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.