Deszczownia Cascada White: biała elegancja

Biel w wystroju łazienki nadaje jej elegancji, świeżości i nowoczesnego wyglądu. W tym uniwersalnym kolorze można urządzić całe pomieszczenie lub zdecydować się na stylowe, jasne dodatki aranżacyjne, jak deszczownia natryskowa Cascada White marki Deante.

Ponadczasowy styl

Wśród panujących trendów w zakresie wystroju łazienek od dłuższego czasu niezwykłą popularnością cieszy się biel. Kolor ten dodaje wnętrzu świeżości i przestronności, przez co jest niezwykle ceniony w aranżacji zarówno niewielkich jak i dużych pomieszczeń. Uniwersalność bieli sprawia, że doskonale sprawdza się ona w różnych stylizacjach - od klasycznych, tradycyjnych rozwiązań po nowoczesne, designerskie wnętrza. Jasne akcenty przykuwają wzrok i sprawiają, że łazienka wygląda ciągle jak nowa. W odpowiedzi na ten trend firma Deante stworzyła niezwykła deszczownię natryskową Cascada White.

Praktyczne i trwałe rozwiązanie

Wykonaną z mosiądzu z chromowanymi elementami deszczownię Cascada White wyróżnia elegancki i prosty design, który z pewnością stanie się ozdobą każdej łazienki. Subtelny kolor chromu ożywiony został białą barwą słuchawki i głowicy, co doskonale wpisuje się z trend łazienek urządzanych w bieli. - Projektując deszczownię Cascada White chcieliśmy stworzyć produkt nowoczesny i odpowiadający panującym trendom w wyposażeniu łazienek - mówi Anna Pawlak Product Manager - Grupa natryski Deante. - To odpowiedź na oczekiwania naszych klientów, którzy chcą w prosty sposób ożywić wnętrze i cieszyć się komfortem pod prysznicem. Deszczownia wyposażona jest w praktyczny, rozciągliwy wąż doprowadzające wodę z baterii natryskowej, którego trwałość Deante potwierdza 10-letnią gwarancją. Jednofunkcyjna głowica w zestawieniu z trzyfunkcyjną słuchawką natryskową sprawiają, że kąpiel staje się przyjemnym doświadczeniem w trakcie, którego możemy relaksować się w strumieniach wody lub wykonać delikatny masaż całego ciała.

Rozwiązanie dla każdego

Cascada White to praktyczne rozwiązanie, które znajdzie zastosowanie w każdym wnętrzu. Subtelna i uniwersalna kolorystyka pasuje nie tylko do łazienek urządzonych w bieli, ale także do aranżacji w innych kolorach stając się atrakcyjnym akcentem dekoracyjnym. Nowoczesny design łączący okrągły kształt słuchawki z kwadratową głowicą dobrze komponuje się zarówno we wnętrzach, w których wystroju dominują krągłości, jak i w tych, których właściciele preferują eleganckie kanty. Atrakcyjna cena produktu sprawia zaś, że przy niewysokich nakładach możemy nadać łazience nowoczesny i ciekawy wygląd, który z pewnością umili codzienną kąpiel.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.