Szafka z lustrem My View: projektuj swoją przestrzeń w łazience

Poznaj My View - nową szafkę z lustrem Villeroy & Boch z pojemnym wnętrzem do indywidualnej aranżacji. Jej ascetyczny design i stonowane kolory pasują do wielu wnętrz, harmonijnie współgrając z meblami łazienkowymi i ceramiką sanitarną z innych kolekcji Villeroy & Boch. My View to miejsce, gdzie możesz uruchomić swoją wyobraźnię i skomponować ustawienie, które w pełni sprosta Twoim wymaganiom. Bo tu najważniejszy jest Twój punkt widzenia.

Stwórz swoją przestrzeń

My View to wolność w projektowaniu własnej przestrzeni w łazience. Villeroy & Boch proponuje nową szafkę z lustrem, z pojemnym wnętrzem do indywidualnej aranżacji. Półki wewnątrz szafki można umieścić na każdej wysokości i dowolnie zmieniać ich ustawienie - w zależności od potrzeb. System montowania jest prosty i bezpieczny. Oprócz tradycyjnych szklanych półek, dostępne są także małe, ustawne schowki. Pełnią one funkcję nie tylko pojemników na różne przybory, ale i mogą być wykorzystane, jako dodatkowe płaszczyzny pomiędzy półkami. Dzięki takiemu rozwiązaniu, wszystkie niskie przedmioty - kremy, lakiery do paznokci - zebrane zostaną w jednym miejscu, optymalnie wykorzystując przestrzeń szafki. Schowki wyposażone są w organizery, zaprojektowane z myślą o konkretnej grupie produktów. Miękki, z neoprenowym wkładem jest idealny do przechowywania biżuterii, a aluminiowy z płytkimi przegródkami do niewielkich kosmetyków np. cieni do powiek. Kredki do oczu i pędzelki możemy ułożyć w idealnie wyprofilowanych, aluminiowych przegródkach. Staranne rozmieszczenie przedmiotów wewnątrz szafki ułatwi także listwa magnesowa. Można ją umieścić w dowolnym miejscu i przyczepiać do niej te akcesoria, które zawsze łatwo się gubią, np. pilnik do paznokci czy pęseta. Pomocne jest także lusterko powiększające - do zamocowania po wewnętrznej stronie drzwi, oraz gniazdko z zasilaniem, przydatne do podłączenia suszarki czy maszynki do golenia. Tak zaaranżowana przestrzeń, przystosowana do indywidualnych potrzeb domowników jest w stanie pomieścić rzeczy nawet wieloosobowej rodziny.

Siła światła i kolorów

Nowoczesne oświetlenie szafki My View zestawione z jej modnymi kolorami, nadaje łazience modernistyczny wygląd. Zamontowane po obu stronach drzwi lampy LED, są energooszczędne i niezwykle wytrzymałe. Oświetlają nie tylko łazienkę, ale również wnętrze My View. Rozmieszczenie lamp wzdłuż boków szafki, zapewnia równomierne oświetlenie twarzy, co doceni szczególnie płeć piękna. Z takim światłem nawet najbardziej wymagający makijaż nie stanowi trudności! Panowie natomiast poznają moc tego światła, podczas golenia w pochmurne, jesienne poranki.

Szafka z lustrem My View jest dostępna w czterech rozmiarach: 60 cm, 80 cm, 100 cm, 120 cm, i w 14 kolorach: różnych odcieniach bieli, szarości, czerni, a także drzewa dębowego i orzechowego. Design i kolory szafki My View idealnie współgrają z meblami łazienkowych z trzech kolekcji łazienkowych Villeroy & Boch: Central Line, Sentique i Shape.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.