Łazienka w stylu fashion

Duże lustra, chromowana armatura, intensywne kolory dodatków i ciekawy grzejnik sprawią, że aranżacja łazienkowa będzie olśniewająca i bardzo kobieca. Zbyt ekstrawagancko? Zawsze pozostaje ponadczasowa klasyka: dynamiczne i intrygujące zestawienie czerni i bieli. Instal-Projekt radzi jak eksperymentować z formą i kolorem, by stworzyć wyjątkowe wnętrze: eleganckie, ale z pazurem.

Przełamanie bieli śmiałym i intensywnym kolorem to pomysł na ożywienie aranżacji. Instal-Projekt pokazuje, że grzejnik wcale nie musi znikać w tle i świetnie sprawdza się w pierwszoplanowej roli. Model Stick Level w kolorze Pink z palety Fashion Colours sprawia, że aranżacja łazienki nabiera rumieńców. Kobieco i oryginalnie nie oznacza jednak niepraktycznie. Stick Level to innowacyjny, poprzeczny grzejnik drabinkowy, potrafiący w pełni wykorzystać łazienkową przestrzeń. Jego funkcjonalną zaletą jest idealne dopasowanie kształtu i formy do miejsca nad wanną, które zazwyczaj pozostaje niezagospodarowane.

Jeżeli szukamy rozwiązań neutralnych i uniwersalnej aranżacji - warto rozważyć klasyczne kolory. Model Frame to grzejnik, który dzięki różnorodności kształtów użytych w konstrukcji jest uniwersalny i oryginalny: profile i kolektory o kwadratowym przekroju stanowią ramę dla rurek o okrągłym przekroju. Czarny, kontrastowy kolor sprawia, że na białej ścianie cała geometryczna różnorodność jego budowy wygląda bardzo intrygująco. Barwnym akcentem mogą być haczyki w kolorze wykorzystanych w aranżacji dodatków.

Coraz chętniej sięgamy po niestandardowe rozwiązania. Łazienka to nie tylko luźny zbiór niezbędnej armatury i ceramiki. Aranżacje łazienek, w zależności od tego, po jakie kolory i elementy wyposażenia sięgniemy mogą być fashion, glamour i trendy. Dzięki wyszukanym formom wzorniczym w zakresie projektowania grzejników centralnego ogrzewania proponowanym przez Instal-Projekt - designerskie i oryginalne rozwiązania są na wyciągnięcie ręki.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.