Wanny i brodziki z Quarylu: produkty na lata

Coraz częściej wybieramy produkty, które są przyjazne dla środowiska i będą nam służyć latami. Takie są wanny i brodziki wykonane z Quarylu . Ten innowacyjny materiał opatentowany przez Villeroy & Boch, pomaga ograniczyć zużycie wody, energii i detergentów. Łatwo się czyści i jest odporny na zarysowania, dzięki czemu na dłużej zachowuje swój blask.

Wanny i brodziki z Quarylu Villeroy & Boch są ciepłe w dotyku i bardzo wygodne. Mogą służyć nawet kilku pokoleniom. Gwarancją na to są: najlepsza jakość materiału i ponadczasowy design. I co ważne dla zwolenników proekologicznych zachowań: Quaryl to materiał w pełni recyklingowalny.

Wytrzymały i funkcjonalny

Quaryl to materiał łączący wszystkie zalety kwarcu i akrylu. Unikatowa mieszanka najlepszych ziaren piasku kwarcowego i akrylu łatwo się formuje, stwarzając nieograniczone możliwości projektowe. Stąd nowatorskie kształty i niebanalne wzornictwo wyróżniające wanny i brodziki z Quarylu Villeroy & Boch. Materiał ten odznacza się wyjątkową wytrzymałością i łatwością w pielęgnacji. Jest ciepły w dotyku, co jest niepodważalną zaletą zarówno w przypadku wanien, jak i brodzików. Niezależnie od koloru, w którym występuje, jest odporny na zarysowania i zachowuje blask przez wiele lat. Ponadto Quaryl pomaga utrzymać ciepło wody, pozwalając dłużej cieszyć się relaksującą kąpielą.

Łatwość czyszczenia

Gładka, pozbawiona porów powierzchnia z Quarylu utrudnia odkładanie się brudu i łatwo się czyści - nie zatrzymują się na niej resztki mydła, szamponu czy płynu do kąpieli. Dzięki temu czyszczenie wanien i brodzików jest wyjątkowo łatwe i nie zajmuje dużo czasu. Co więcej, Quaryl jest odporny na większość środków chemicznych używanych w gospodarstwach domowych, przez co zachowuje swój blask na długi czas.