Technologia Clean Rim - ekologiczny i komfortowy kompakt WC GAP

Nowoczesny design, innowacja, zrównoważony rozwój oraz dbałość o dobre samopoczucie - tak najłatwiej można scharakteryzować najnowszy produkt, który w ostatnim czasie wzbogacił portfolio firmy Roca w Polsce. Światowy lider wprowadził do oferty nową technologię - Clean Rim, która nie tylko podnosi komfort użytkowania i jest ekologiczna, ale ma też atrakcyjną cenę.

Łazienka już dawno przestała być miejscem służącym wyłącznie do utrzymania higieny intymnej. Coraz więcej czasu i uwagi poświęca się na jej urządzenie. Wnętrze współczesnej łazienki musi być funkcjonalne, wygodne, przyjazne dla jej użytkowników i środowiska. Roca nieustannie obserwuje rosnące potrzeby klientów. Wychodząc im naprzeciw firma nieustannie wzbogaca swoją ofertę. Przykładem takiego postępowania jest stworzona przez Roca najnowsza miska wc - model z kolekcji Gap posiadający technologię Clean Rim.

Technologia Clean Rim to nowatorski sposób rozprowadzenia wody potrzebnej do spłukiwania w misce wc, który dystrybuuje ją w kilku kierunkach. Takie rozwiązanie pozwala na bardzo dokładne obmywanie miski przy znacznie mniejszym zużyciu wody niż dotychczas - tylko 4 lub 2 litrami wody (do wyboru). Nowy system generuje zatem oszczędności wody do 33 proc. Brak tradycyjnego "kołnierza" i redukcja zagłębień narażonych na zabrudzenia oznacza podniesienie komfortu i łatwego utrzymania kompaktu w czystości.

Clean Rim jest jednym z wielu dowodów na to, że projektanci Roca dobrze wiedzą, iż funkcjonalność produktów musi iść zawsze w parze z estetyką. Dzięki prostej i przyjaznej formie kompaktu typu back-to-wall , utrzymanie modelu w czystości - również z zewnątrz - jest bardzo łatwe. Produkt stanowi część szerszej kolekcji GAP, co umożliwia na stworzenie w łazience spójnej, indywidualnej kompozycji. Zredukowany do 60 cm rozmiar miski wc pozwala na aranżację również niewielkiej przestrzeni.

W skład serii Gap wchodzą: umywalki, miski WC, bidety oraz meble łazienkowe. Cała seria zapewnia nowe możliwości aranżacyjne łazienki w przystępnych cenach.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.