[Supermocje] Nowoczesny i praktyczny zegarek, który podbił już świat, czyli smartwatch! Przedstawiamy okazyjne modele dla niej i dla niego

Smartwatche to nie tylko modne gadżety, ale także innowacyjne urządzenia, które mogą odmienić nasze życie w wielu dziedzinach - od monitorowania naszego zdrowia i aktywności fizycznej po ułatwianie codziennych zadań. Przekonaj się sam!

Modny smartwatch: sportowy

Smartwatche dla fanów sportu to prawdziwy must have! Są jak osobisty trener na nadgarstku, dzięki któremu zadbasz o swoje zdrowie przez całą dobę. Utrzymanie dobrej kondycji wymaga odpowiedniej motywacji oraz samozaparcia. Niektórzy decydują się więc na zajęcia pod okiem trenera. Ty jednak możesz mieć osobistego i niezawodnego trenera na własnym nadgarstku, a będzie nim dobrej jakości zegarek! Zbilansuje Twój trening, licząc spalone kalorie i kontrolując puls, zapisze pokonaną trasę (moduł GPS), a także dostarczy Ci cennych informacji o pogodzie, temperaturze, a nawet o wysokości terenu. Najlepiej postaw na model wodoodporny!

.. fot. mediaexpert

Modny smartwatch: dla niej 

Myślisz, że marzenie o osobistym asystencie nigdy się nie spełni? Nic bardzie mylnego! Inteligentny zegarek FITBIT Versa 2 wpomoże cię w niejednym zadaniu! Model ten, jest szczególnie rekomendowany osobom, które bez zbędnego wysiłku chcą kontrolować stan swojego zdrowia. Całodobowy pomiar tętna ułatwia zidentyfikowanie potencjalnych nieprawidłowości. Oczywiście wyniki pomiarowe są gromadzone w pamięci urządzenia. Na specjalną uwagę zasługuje także praktyczny monitor snu. Obsługa gadżetu jest banalnie prosta, więc każdy poradzi sobie z tym zadaniem. Niewątpliwą zaletą smartwatcha jest jego minimalistyczny design. Będzie pasować do wielu różnorodnych stylizacji, więc jedynym ograniczeniem są osobiste upodobania. Urządzenie wyróżnia się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki otoczenia.

.. fot. mediaexpert

Modny smartwatch: dla niego

A możesz poszukujesz eleganckiego męskiego zegarka? Zwróć uwagę na smartwatch Garett Men 5S. Wyposażony w kolorowy, dotykowy wyświetlacz pozwoli Ci pozostać w stałym kontakcie ze światem, bez konieczności częstego sięgania po telefon, zadba o efektywność i systematyczność Twojego treningu i zapewni angażującą rozrywkę. Zapewni ci stały dostęp do bieżących informacji, bez względu na to, co robisz! Powiadomienia z portali społecznościowych, wiadomości tekstowe, e-maile będą na wyciągnięcie ręki! Świetnym rozwiązaniem jest możliwość wymiany paska, tak, aby zawsze pasował do okoliczności. Szybka i bezproblemowa wymiana pozwoli Ci zmieniać design zegarka zawsze, kiedy będziesz tego potrzebował!

.. fot. mediaexpert

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.