Sprytny sposób na porządek w kosmetykach

Dzięki sprytnemu organizerowi, który z łatwością wykonasz sam, przechowywanie kosmetyków nie będzie już wymagało kilku półek w łazience. To praktyczne rozwiązanie ułatwi też przechowywanie akcesoriów kosmetycznych w jednym miejscu.

Pojemniki ze sztucznego tworzywa umieszczone na wewnętrznej powierzchni drzwi szafki zapewnią łatwy dostęp do potrzebnych kosmetyków i pozwolą je odpowiednio posegregować. Koniec z poszukiwaniem szminki czy lakieru do paznokci! Praktyczny organizer dyskretnie ukryty za zamkniętymi drzwiami pozwoli na ich zgromadzenie w jednym miejscu.

Będą potrzebne: - niewielkie i niezbyt głębokie pojemniki akrylowe - nożyczki - ołówek - alkohol lub środek do czyszczenia szyb niezawierający silikonu - płyn do mycia naczyń - taśma malarska - taśma dwustronna montażowa przezroczysta

Wykonanie: Umyj pojemniki akrylowe wodą z detergentem, a następnie dokładnie osusz. Na pojemniki przyklej paski przezroczystej taśmy montażowej. Nie dotykaj powierzchni akrylu w miejscach, w których będzie przyklejana taśma! Przytnij taśmę do odpowiedniego rozmiaru. Mocno dociśnij taśmę na każdym pojemniku przez 5 sek. Przetrzyj wewnętrzną powierzchnię drzwi szafy alkoholem lub środkiem do czyszczenia szyb niezawierającym silikonu. Przyklej wstępnie pojemniki akrylowe taśmą malarską w odpowiednich miejscach na drzwiach i sprawdź czy można swobodnie zamknąć drzwi. Zaznacz ołówkiem rozmieszczenie pojemników. Usuń z taśmy folię zabezpieczającą. Kolejno przyklej pojemniki w zaznaczonych miejscach na drzwiach i mocno dociśnij przez 5 sek.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.