DIY: Proste dekoracje na Halloween

Halloween to czas zabawy dla małych i dużych. Jego nieodłącznym elementem są dekoracje. Lampiony z dyni to tylko jedna z możliwości. Zebraliśmy 13 pomysłów na dekoracje na Halloween.

Halloween to święto, podczas którego dorośli mogą się znów poczuć jak dzieci. Przebieranki i dekoracje to nieodłączny element jego celebracji. Wcześniej jednak należy się odpowiednio przygotować.

Proste dekoracje na Halloween

Najpopularniejszą dekoracją na Halloween są lampiony z wydrążonej dyni. O tym jak zrobić takie lampiony krok po kroku możesz zobaczyć TUTAJ . Jednak łatwych do wykonania i zarazem niedrogich projektów DIY na najstraszniejszą noc w roku jest znacznie więcej. Mogą to być papierowe girlandy z motywem duchów czy dyni. Powtarzającym się motywem na Halloween są też pajęcza sieć, czaszki, kościotrupy, wiedźmy, krew, zakrwawiona broń - jednym słowem wszystko co straszne i makabryczne.

Wybraliśmy 13 dekoracji halloweenowych, które można wykonać ze znajdujących się w niemal każdym domu przedmiotów. Ich zrobienie nie zajmie wiele czasu, a dostarczy wielu radości. Dzięki nim twój dom będzie gotowy na Halloween i strasznie fajną zabawę.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA