Wnętrza: kamienica w Notting Hill

Projektant Peter Mikic jest autorem wyszukanego wnętrza Pembridge Gardens Residence w Notting Hill - słynnej dzielnicy Londynu. Pokoje tego luksusowego londyńskiego domu z XIX wieku mieszczą się na trzech kondygnacjach. Tu ponadczasowy design łączy luksus i komfort.

576 metry kwadratowe w kamienicy Pembridge Gardens Residence w kultowej dzielnicy Londynu zaprojektowane zostały dla eleganckiego dżentelmena. Unikalny szyk w każdym pomieszczeniu zachwyca i inspiruje również damy. Nic dziwnego! Kolory, tekstury, meble i dzieła sztuki tworzą iście królewski klimat.

Peter Mikic jest londyński projektant wnętrz, pochodzący z Australii, który studiował na RMIT w Melbourne przed wyjazdem do Londynu w 1990 roku.

Pracował w Wielkiej Brytanii i za granicą w zakresie domów prywatnych, jachtów i prywatnych odrzutowców.

On również projektuje własną gamę zamówienie meble, dywany i oświetlenie.

Piotr uwielbia tworzyć stylowe i komfortowe wnętrza, które inspirują swoich klientów.

Peter Mikic jest londyński projektant wnętrz, pochodzący z Australii, który studiował na RMIT w Melbourne przed wyjazdem do Londynu w 1990 roku. Pracował w Wielkiej Brytanii i za granicą w zakresie domów prywatnych, jachtów i prywatnych odrzutowców. On również projektuje własną gamę zamówienie meble, dywany i oświetlenie. Piotr uwielbia tworzyć stylowe i komfortowe wnętrza, które inspirują swoich klientów.

Więcej o: