Świąteczne dekoracje w Leroy Merlin. Kolekcja 2018 już w sprzedaży

Świąteczne dekoracje pojawiające się w sklepach to znak nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Ozdoby podkreślają świąteczny wygląd domu i tworzą niepowtarzalną, magiczną atmosferę.

Pięknie udekorowana choinka jest nieodłącznym elementem Świąt i to ona stanowi najważniejszą dekorację domu. Jednak świąteczną atmosferę możemy stworzyć w całym domu, a przy tym sprawić sobie wiele radości wybierając dekoracje. Na początku zdecydujmy jak styl najbardziej się nam podoba: tradycyjny z przewagą czerwieni i zieleni, rustykalny, nowoczesny, a może puścimy wodze fantazji.  W tym roku Leroy Merlin proponuje świąteczne ozdoby w pięciu różnych stylach: Tradycja, Arktyka, Natura, Dziecięce Fantazje i Czarno-biały Minimalizm. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Świąteczne dekoracje zgodnie z tradycją

Dekoracje utrzymane w czerwono-zielonej kolorystyce i o klasycznych wzorach. Szklanym bombkom towarzyszą ceramiczne ptaszki i figurki, dzwonki, śnieżynki, szyszki, łańcuchy i kolorowe lampki choinkowe. Wyjątkową atmosferę podkreślą rozłożyste czerwone poinsecje, świeczniki i lampiony.

Świąteczne dekoracjeŚwiąteczne dekoracje Fot. Leroy Merlin

Dekoracje świąteczne na Boże Narodzenie w klimacie arktycznym

Ozdoby wprowadzą do domu atmosferę mroźnej arktycznej zimy – przypominają skrzypiący śnieg pod stopami i granatowe rozgwieżdżone niebo. Głęboki błękit dekoracji podkreślają mosiężne i srebrzyste detale. Połyskujące powierzchnie, błyszczące gwiazdki, migoczące w świetle szklane ozdoby uzupełniają lampiony, latarenki i świeczniki o różnych kształtach, wielkościach, fakturach. Całość sprawia wrażenie minimalistycznej, wysmakowanej elegancji.

Jak udekorować okno na święta?

Świąteczne dekoracje w kolorze srebraŚwiąteczne dekoracje w kolorze srebra Fot. Leroy Merlin

Dekoracje świąteczne bożonarodzeniowe w rytmie natury

Dekoracje przywodzą na myśl beztroskie chwile dzieciństwa w wiejskim domu i pasują do troskliwe przechowywanych ozdób sprzed lat. Leśne motywy są wszechobecne: bombki ozdobione motywami roślinnymi lub w kształcie puchatych sów, ceramiczne i drewniane szyszki, sarenki i renifery, stroiki i wieńce uplecione z gałązek. Przeważają ozdoby wykonane z naturalnych materiałów: kory drewnianej, drewna, słomy, szyszek czy filcu.

Jesienne dekoracje z szyszek

Świąteczne dodatki w kolorze brązuŚwiąteczne dodatki w kolorze brązu Fot. Leroy Merlin

Kolorowe świąteczne dekoracje - dziecięce fantazje

To, że święta najwięcej radości sprawiają dzieciom to fakt. Możemy sprawić im jeszcze więcej radości i udekorować choinkę w sposób niekonwencjonalny: w różnych odcieniach różu, od bladoróżowego po fiolet. Na gałązkach zamiast tradycyjnych bombek możemy posadzić fantastyczne kolorowe ptaki i motyle rodem z bajek, powiesić bladoróżowe szyszki i ceramiczne zwierzątka, a przed choinką ułożyć miękkie i wygodne poduszki w białe niedźwiedzie i renifery.

Kolorowe ozdoby świąteczneKolorowe ozdoby świąteczne Fot. Leroy Merlin

Świąteczne dekoracje czarno-biały minimalizm

Tradycyjne świąteczne motywy w czarno-białym wydaniu. Zamiast tradycyjnej choinki metalowa konstrukcja oświetlona lampkami LED, białe ozdoby i wieloramienne, metalowe świeczniki. Nastrój budowany światłem świec, lampionów i latarenek.

Czarno-białe dekoracje na choinkęCzarno-białe dekoracje na choinkę Fot.Leroy Merlin

Więcej o: