Inspirujące aranżacje od marki VOX

W 2018 roku marka VOX była organizatorem cyklu spotkań pod nazwą "Porozmawiajmy o wnętrzu", podczas których wspólnie z psycholożką Katarzyną Miller zastanawialiśmy się nad tym, co nadaje wartość życiu. Parę miesięcy temu ruszyła druga odsłona akcji, która skupia się wokół różnych koncepcji na wyrażenie samego siebie w aranżacji wnętrza. Przyjrzyjmy się kilku z nich.

Inspirujące aranżacje od marki VOX - #EKOSYSTEM

Rośliny mają zbawienny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie - co do tego wszyscy jesteśmy zgodni. Żywa zieleń w domu nie tylko dekoruje wnętrza, zapewni nam też poczucie harmonii i spokój. Stąd pomysł, by jeden z inspirujących trendów dedykować życiu w zgodzie z naturą. Marka VOX poprosiła Kasię i Michała z projektu botanicznego ro_ślinka, by wystąpili w rolach ekspertów, którzy w czterech mini-odcinkach opowiedzą nam, jak zaaranżować wnętrze przy pomocy roślin. Filmiki znajdziecie w linku poniżej:

Porozmawiajmy o wnętrzu >>

Inspirująca aranżacja: #EKOSYSTEMInspirująca aranżacja: #EKOSYSTEM Fot. Grzegorz Nelec/VOX

Inspirujące aranżacje od marki VOX - #MIKROKOSMOS

Czym jest ten mikrokosmos? To mieszkanie urządzone od początku do końca w zgodzie z potrzebami i upodobaniami właścicieli, bez narzucania jakichkolwiek schematów. Wnętrza powinny zapewniać im poczucie odrębności oraz możliwość szybkiego przeprowadzenia metamorfozy pod wpływem nowej pasji lub pamiątek przywiezionych z podróży. Przykłady takich niedużych wnętrz, które dla właścicieli są ich Mikrokosmosem można zobaczyć na profilu Wnętrza VOX na Facebooku i Instagramie.

Inspirująca aranżacja: #MIKROKOSMOSInspirująca aranżacja: #MIKROKOSMOS Fot. VOX

Inspirujące aranżacje od marki VOX - #SUPERNORMAL

Supernormal to pochwała funkcjonalności i mądrego zagospodarowania przestrzeni za pomocą prostych rozwiązań. Prostych, ale jednocześnie ciekawych, które zadbają o potrzeby wszystkich domowników, dla których ogromne znaczenie ma celebrowanie chwil spędzonych razem. O stworzenie narracji do tej historii marka VOX poprosiła Aleksandrę Gerlach, która na co dzień zajmuje się aranżowaniem wnętrz oraz stylizowaniem potraw na potrzeby sesji zdjęciowych. Filmik pokazuje, jak wygląda typowy poranek Oli w jej mieszkaniu-pracowni - warto potraktować to spotkanie jako inspirację:

Porozmawiajmy o wnętrzu / Aleksandra Gerlach >>

Inspirująca aranżacja: #SUPERNORMALInspirująca aranżacja: #SUPERNORMAL Fot. VOX

W dniach od 12 do 15 marca 2019 roku podczas targów Meble Polska będzie okazja przyjrzeć się bliżej inspirującym stylom w aranżacji wnętrz proponowanym przez markę VOX. Zapraszamy!

VOX: wolność zaczyna się w domu

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.