Nowe modele pralek i suszarek Prestige marki Miele

Zaawansowane technologie oraz nowoczesny design w nowych pralkach i suszarkach firmy Miele. Będziecie zaskoczeni, co one potrafią

Pralki i suszarki Miele z linii Prestige

Firma Miele od lat wyznacza trendy na rynku urządzeń pralniczych na świecie. Wraz z Nowym Rokiem oferta niemieckiego producenta została wzbogacona o nowe modele pralek i suszarek, które oferują domownikom jeszcze więcej możliwości. Wysoka energooszczędność, możliwość prania pojedynczej sztuki tekstyliów, podłączenie do ciepłej wody, czy nowa funkcja WiFiConn@ct i FragranceDos2 to tylko niektóre z zalet nowych urządzeń Miele z linii Prestige.

PralkaPralka Fot. Miele

Od stycznia firma Miele wprowadza do oferty  pralki z linii Prestige – WWV 980 WPS Passion oraz WCR 870 i WCR 890.

  • Urządzenia wyposażone są w panel sterowania M Touch, zapewniający łatwe i intuicyjne sterowanie poprzez dotyk lub przesuwanie oraz rozwijane menu, dające dostęp do szerszych informacji i funkcji.
  • Wszystkie nowe modele pralek Miele wyposażone zostały w moduł WiFiConn@ct - proste rozwiązanie Plug&Play do podłączenia w sieć za pomocą aplikacji Miele@mobile.
  • Znajdziemy w nich również system automatycznego dozowania detergentów - TwinDos, QucikPowerWash, zapewniający szybkie i efektywne pranie w mniej niż godzinę oraz funkcję SingleWash, dzięki której urządzenia idealnie dopasowują ilość wody, zużywanej energii, a nawet długość cyklu prania do wielkości załadunku, co pozwala zaoszczędzić około 60 % energii i uzyskać czyste pranie nawet w niespełna 40 minut.
  • Pralka Miele WCR 890  wyposażona została w funkcję SteamCare, która pozwala zmniejszyć konieczność prasowania o połowę, zaś model WWV980 WPS Passion,  oprócz tej funkcji, dodatkowo rozpoznaje załadunek i sugeruje dozowanie.
  • Wszystkie nowe pralki Miele wyposażone są w bęben o ładowności 9 kg i oferują 1600 obr./minutę. Zostały także stworzone z dbałością o środowisko.
  • Modele WCR 870 i WCR 890 oferują efektywność energetyczną na poziomie A+++ minus 40%, zaś pralka WWV 980 WPS Passion wyróżnia się efektywnością energetyczną na poziomie A+++ minus 50% oraz dodatkowo podłączeniem do ciepłej wody.

Najwyższa klasa suszarek TMV 680 WP Passion oraz TCR 870 WP

Suszarka TCR 870 WPSuszarka TCR 870 WP Fot. Miele

Nowe modele suszarek Miele to przede wszystkim dbałość o tkaniny i efekty suszenia. Podobnie jak w nowych modelach pralek Premium i Prestige, w suszarkach również zastosowano nowy moduł WiFiConn@ct oraz ułatwiający obsługę – panel sterowania M Touch. O  efekty suszenia dba system Perfect Dry, który gwarantuje, że pranie będzie dobrze wysuszone, także w przypadku wody o dużej zawartości wapnia. Piękny zapach i miękkość to zasługa nowej funkcji FragranceDos2, która daje możliwość stosowania dwóch kapsułek w zależności od preferencji poszczególnych domowników. W obu urządzeniach zastosowano także funkcję ParaFinish. Nowością jest program Pościel, który zapewnia m.in. bardziej równomierne suszenie, zwłaszcza dużych tkanin. Nowe suszarki Miele to także ekologiczne rozwiązania – zastosowano tu m.in. wydajny silnik ProfiEco. TMV 680 WP Passion wyróżnia się wysoką klasą efektywności energetycznej A+++ - 10%, zaś w modelu TCR 870 WP mamy klasę efektywności energetycznej A+++.

SuszarkaSuszarka Fot. Miele

Nowe pralki i suszarki Miele to oferta skierowana dla świadomego konsumenta, dla którego ważna jest jakość uzyskiwanych efektów, a także aspekt ekologiczny. Nowe urządzenia Miele z pewnością zaspokoją oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Cennik:

Pralka WWV 980 WPS Passion – 11 999 zł brutto

Pralka WCR 870 – 7 999 zł brutto

Pralka WCR 890 – 10 499 zł brutto

Suszarka TMV 680 WP Passion – 11 999 zł brutto

Suszarka TCR 870 WP – 10 499 zł brutto

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.