Startuje plebiscyt BUDYNEK ROKU 2018. Pomóżcie nam zbierać nominacje!

Gdzie znajduje się najlepiej zaprojektowany budynek w Polsce? Która realizacja zasługuje na tytuł Budynek Roku 2018? Przyglądamy się inwestycjom w całym kraju - pomóżcie nam wytypować najciekawsze!

Plebiscyt Budynek Roku 2018

Startuje pierwsza edycja plebiscytu Budynek Roku 2018. Każdego roku razem z Wami chcemy wybierać najlepsze inwestycje w Polsce. Chcemy, aby o dobrych projektach było głośno! Perełki architektoniczne można znaleźć w całym kraju - piękne obiekty pojawiają się zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach. Nie pozwólcie nam niczego przegapić!

Plebiscyt Budynek Roku 2018Plebiscyt Budynek Roku 2018 mat. promocyjne

Budynek Roku 2018- przesyłajcie nam swoje typy

Może w Waszej okolicy otwarto niedawno ładny basen lub wybudowano nowe przedszkole? Może Wasza firma przeprowadziła się do dobrze zaprojektowanego biura albo robicie zakupy w nowym centrum handlowym, które robi na Was wrażenie? Koniecznie dajcie znać! Warunek jest jeden - obiekt musi być oddany do użytku w 2018 roku. 

Swoje nominacje przesyłajcie do 15 lutego na adres: budynekroku@agora.pl, w tytule wiadomości wpisując "Budynek Roku 2018". Jurorzy plebiscytu przyjrzą się każdemu zgłoszeniu.

Budynek Roku 2018 - wyniki plebiscytu

Z nadesłanych przez Was nominacji jury wybierze finałową dziesiątkę - to te budynki będą walczyć o zwycięstwo w pierwszej edycji plebiscytu Budynek Roku. Do Was należy decyzja, wystarczy tylko oddać głos.

Wyniki plebiscytu poznamy podczas uroczystej gali, która odbędzie się 28 marca w siedzibie wydawnictwa AGORA. 

Regulamin plebiscytu Budynek Roku 2018 >>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.