Wykładzina dywanowa: wielkoformatowe płytki dywanowe

Wielkoformatowe płytki to oryginalne rozwiązanie, które pozwala stworzyć niebanalną kompozycję wzorów na przestrzeni podłogowej. Ciekawą alternatywą dla zwykłej wykładziny jest propozycja firmy Newmor Polska. Kolekcja płytek wielkoformatowych MEGA TILES wyróżnia się mieszanką deseni, tworzących interesujące złudzenia optyczne. Tak pomysłowe wzory mogą być oryginalnym znakiem rozpoznawczym przestrzeni komercyjnych.

Wykładziny podłogowe MEGA TILES to nieszablonowe wzory i ciekawe formaty płytek - 192 x 192 cm. Możemy dowolnie łączyć kolory i desenie, tworząc niepowtarzalną, dywanową mozaikę. Doskonała jakość wykonania sprawia, że jest to dobra inwestycja na długie lata.

Monotonne, nieciekawe wykładziny w pomieszczeniach biurowych to już przeszłość. Dziś oczekujemy bardziej stylowych rozwiązań. Płytki dywanowe firmy Newmor Polska to nowa jakość, którą śmiało możemy wprowadzić do wszelkich pomieszczeń komercyjnych takich jak biura, prywatne gabinety, hotele, butiki.  Tak nowatorsko rozegrana przestrzeń podłogowa będzie zapamiętana przez każdą osobę, odwiedzającą nasz lokal. Wybierzmy motyw i kolor, który idealnie wpisze się we wnętrze i dodatkowo podkreśli jego charakter. Kolekcja płytek dywanowych MEGA TILES to również dobry sposób na ożywienie mało atrakcyjnego miejsca. Dynamiczne wzory będą pierwszą rzeczą, która przyciągnie uwagę w pomieszczeniu.

Oferta Newmor Polska to bogaty wybór różnorodnych wzorów. Wśród nich znajdziemy grupy deseni, które są do siebie zbliżone, tworzą jakby jedną rodzinę. Taka mieszanka pozwala uzyskać ciekawe podziały przestrzeni, w których pojawią się np. dwa lub cztery odcienie tego samego wzoru. Będą charakterystycznym elementem w biurowcu pełnym identycznych pomieszczeń.

Dobrze dobrana wykładzina wielkoformatowa to elegancka wizytówka każdej przestrzeni komercyjnej. Sprawdzi się w hotelowym holu, stworzy przyjemną atmosferę w poczekalni, będzie służyć przez lata pracownikom biurowca w korytarzach i salach konferencyjnych. Wśród kilku grup z kolekcji MEGA TILES znajdziemy zarówno wzory bardzo dynamiczne, tworzące iluzje ruchu, jak i bardziej stonowane, uniwersalne. Każda propozycja, zarówno z grupy Rusty Emeralds, Nordic Silence, jak i Peacock Paradise oraz Golden Shadow to niezwykle wyszukane połączenia kolorystyczne, jakich nie powstydziłby się wyrafinowany malarz. Wraz z niebanalnym wzorem tworzą zestaw idealny: oryginalny i z klasą. Wykładziny dywanowe Newmor Polska to wykwintna estetyka i wysoka jakość, którą widać na pierwszy rzut oka.

Wykładzina Mega Tiles NewmorWykładzina Mega Tiles Newmor Fot. Newmor

Więcej o: