Stylowe apartamenty na wynajem w samym sercu Warszawy

Powiśle uważane jest za najbardziej prestiżową dzielnicę Warszawy. Nic dziwnego, że to tam powstają nowe reprezentacyjne inwestycje, w tym mieszkania na wynajem krótkoterminowy. Przykładem jest apartamentowiec Pacific Residence, dobrze już znany mieszkańcom stolicy. Choć na jej mapie znajduje się od wielu lat, to zaszło w nim wiele zmian.

Paciffic Residence to charakterystyczny 12-piętrowy budynek, który wznosi się na ulicy Solec, w sąsiedztwie estakady prowadzącej z Wisłostrady na Most Poniatowskiego. Jest położony niedaleko Starego Miasta - dojść do niego można zaledwie w 15 minut. Co więcej, centrum biznesowe Warszawy znajduje się tylko 2 km od budynku. Lokalizacja apartamentowca jest więc niezwykle atrakcyjna, szczególnie dla osób przyjeżdżających do stolicy w interesach.

Jedna ze ścian budynku skierowana jest na Wisłę, a z okien rozciąga się piękny widok na prawy brzeg Wisły, w tym na Stadion Narodowy.

Wielka zmiana

Niedawno o Pacific Residence zrobiło się głośno na rynku nieruchomości. Wszystko za sprawą pakietowej sprzedaży aż 175 mieszkań, które zostały przeznaczone pod wynajem. Apartamenty te dostępne będą pod marką Vonder Europe. Zagraniczny fundusz oferuje mieszkania wykończone pod klucz, charakteryzujące się wysokim standardem, funkcjonalnością oraz komfortowymi rozwiązaniami projektowymi. Co więcej, ich apartamenty wykończone są z uwzględnieniem dbałości o środowisko.

Mieszkania na wynajem w Pacific Residence mają być przytulne, zaaranżowane w neutralnym stylu i utrzymane w jasnej kolorystyce. Dzięki temu przyszli mieszkańcy mogą z łatwością nadać wnętrzom osobistego charakteru bez konieczności przeprowadzania remontu - wystarczy, że zadbają o dekoracyjne dodatki i osobiste drobiazgi.

Projekt przygotowany przez specjalistów

Apartamenty w Pacific Residence zostaną zaprojektowane przez specjalnie oddelegowany do tego zadania zespół koordynatorów i architektów Decoroom. Do ich zadań będzie należeć wykonanie wszystkich projektów wnętrz oraz wykończenie i wyposażenie mieszkań na wynajem. Projektantom udało się już stworzyć koncepcję wykończeniową wszystkich lokali wraz z wyceną inwestycji, co spotkało się z akceptacją inwestora. Pierwsze apartamenty na wynajem gotowe do zamieszkania będą już jesienią. Znajdą się w nim wszystkie niezbędne elementy wyposażenia, w tym meble, zabudowa kuchenna, wyposażenie AGD i oświetlenie.

Rynek mieszkań przeznaczonych na wynajem w Warszawie stale rośnie. Stolica wypada pod tym względem najatrakcyjniej spośród metropolii Europy Środkowej..

Obecnie wyraźnie widać wzrost zainteresowania wynajmem mieszkań o podwyższonym standardzie i w atrakcyjnych lokalizacjach. A takie właśnie warunki spełniają apartamenty w Pacyfic Residence.

- przekonuje Adam Budzyński, wiceprezes Decoroom.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.