Kuchnia dostosowana do potrzeb. Kompleksowa usługa w sieci Max Kuchnie

Urządzanie kuchni, szczególnie małych, to trudna łamigłówka, a jej rozwiązanie nie zawsze kończy się sukcesem. Można jednak uniknąć kłopotów i błędów, korzystając z kompleksowej usługi dostępnej w sieci Max Kuchnie.

Droga od pomysłu do realizacji bywa kręta i wyboista. Przekonała się o tym większość osób, które urządzały kuchnię . Przy projektowaniu nowej aranżacji wnętrza stajemy często przed koniecznością podjęcia bardzo trudnych decyzji. Jaki kolor najlepiej będzie pasował do stylu mieszkania? Gdzie ustawić lodówkę, a w którym miejscu kuchenkę? Jaki rozmiar zmywarki będzie najlepszy dla naszej rodziny? Czas poświęcony na wizyty w sklepach i konsultacje bardzo się wydłuża. Z kolei nadzór nad kilkoma ekipami wykonawców i fachowców wymaga sporego zaangażowania i niemałych umiejętności logistycznych. W naszych bardzo zagonionych czasach, samodzielne prowadzenie remontu okazje się sporym wyzwaniem. Szczególnie tak ważnego, jakim jest kuchnia, która dla wielu pozostaje sercem domu.

Rozwiązaniem tych problemów są kompleksowe usługi, które zapewniają studia kuchenne zrzeszone w sieci Max Kuchnie . Wystarczy udać się do jednego z ponad trzystu studiów z pomysłem na swoją kuchnie, by po kilku tygodniach cieszyć się nową zabudową i sprzętem dostosowanym do naszych potrzeb. Profesjonalni projektanci nie tylko pomogą w dobraniu kolorystyki i form pasujących do aranżacji domu. Zadbają także o to, aby nowa kuchnia była funkcjonalna, a sprzęty AGD odpowiednio dobrane i rozmieszczone. Kuchnie projektowane na wymiar pozwalają zapomnieć o ograniczeniach, które spotykamy w meblach gotowych - określony wymiar szafek i niewielka gama wykończeń. Ogromnym udogodnieniem jest także szybki montaż, który przeprowadzają sprawdzone ekipy profesjonalistów. Sprawne i bezstresowe zrealizowanie wymarzonej kuchni jest możliwe tylko dzięki kompleksowej usłudze, którą rozpoczyna spotkanie z projektantem a kończy wizyta monterów.

PRZEJDŹ DO GALERII >>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.