Hit! Podświetlane szkło z grafiką

Crystal Panel Led - nowoczesna dekoracja i oświetlenie w jednym.

Coraz częściej w salonach, kuchniach i łazienkach pojawia się szkło, blacha i konglomerat. Są dekoracją i zabezpieczeniem ścian jednocześnie. Zupełnie nowym rozwiązaniem jest zaproponowany przez firmę Doulux Crystal Panel Led. To system pokrycia ścian emitującymi światło obrazami, strukturami i wzorami.

Źródłem światła są umiejscowione na krawędziach, zamknięte w aluminiowym profilu ledy.  Dzięki specjalnemu przygotowaniu matrycy, światło rozproszone jest na całej powierzchni, nawet na tak dużych formatach, jak 2 na 3  m. Niewielka grubość matryc (4 mm) pozwala na łączenie ich wraz z grafikami, szkłem w cienkich aluminiowych profilach zasilanych niskim napięciem.

Frontową część paneli pokrywa pleksi lub hartowane szkło. Pod nimi umieszczony jest wydruk grafiki lub fotografii odporny na działanie promieni UV.  Dzięki równomiernemu rozproszeniu światła, eksponowana na panelach grafika zyskuje nową głębię i wyrazistość.

Matryce Crystal Panel Led są energooszczędne. Cała instalacja jest całkowicie wodoszczelna. System doskonale sprawdzi się w aranżacji wnętrz, jako element ściany, sufitu oraz mebli.

ZDJĘCIA>>

Więcej o: