Polski projekt: miękkie panele ścienne Fluffo

Śmiało, przytul się do ściany!

Ściana. Wszystko już było, wieje nudą i trudno sobie wyobrazić coś innego niż znane nam już rozwiązania. Co sezon jedynie lekko zmodyfikowane struktury, wzory, odcienie beżu czy "kawy z mlekiem". Jest jednak nadzieja....

Na rynku od niedawna możemy cieszyć oko, ucho i dłoń zupełnie nowym rodzajem ścian - miękkimi panelami z Fluffo, Fabryki Miękkich Ścian! Świetne wrażenia wizualne, odważny design, żywe, oryginalne kolory i mocno zaznaczony efekt 3d. Do tego powalające wrażenia dotykowe. Panele są miękkie i miłe w dotyku. Można zagłębić w nich dłoń. Wykonane są z elastycznej pianki poliuretanowej pokrytej strukturą w dotyku przypominającą aksamit. I na koniec wrażenia akustyczne. Jest cicho. Panele Fluffo mają bardzo dobre właściwości wygłuszające. Wysoki współczynnik pochłaniania dźwięku (0,85) sprawia, że już jedna ściana pokryta panelami Fluffo potrafi diametralnie zmienić akustykę pomieszczenia. Takie pomieszczenie staje się wytłumione, "milsze i przytulniejsze".

Ten innowacyjny produkt pochodzi - i tu kolejna niespodzianka - prosto z Polski! Został wymyślony i zaprojektowany przez rodzimego producenta, a produkowany jest w Warszawie. Fluffo budzi ogromne zainteresowanie na rynku wnętrzarskim i to nie tylko w kraju, ale i zagranicą. W lutym tego roku, jego wzornictwo zostało wyróżnione nominacją do Top Design Award 2014.

Temat okiełznania twardej, zimnej i płaskiej ściany wydaje się być strzałem w dziesiątkę i powoli zaczyna gościć i robić furorę nie tylko w pomieszczeniach najodważniejszych inwestorów, ale wszędzie tam, gdzie ściany czekają na nietuzinkowy projekt.

Obecnie w ofercie Fluffo znajduje się 18 unikalnych wzorów w 30 kolorach. Wybór jest ogromny. Ceny przystępne: od 290 do 400 złotych za metr kwadratowy. Montaż i czyszczenie: łatwe i szybkie. Efekt: więcej niż murowany!

Więcej o: