a Tab - nowa polska marka właściciela home&you

Już w maju zostaną otwarte pierwsze sklepy stacjonarne nowej marki a Tab, specjalizującej się w artykułach kuchennych.

Na rynku artykułów wyposażenia wnętrz pojawiła się nowa polska marka. a Tab to m.in. akcesoria i urządzenia AGD do kuchni, dodatki do jadalni oraz dekoracje i pomysłowe rozwiązania dla miłośników gotowania. 27 kwietnia ruszy sklep online, a już w maju zostaną otwarte pierwsze salony stacjonarne.

Fot. mat. prasowe

Nowa marka należy do polskiej spółki BBK, właściciela m.in. popularnej sieci z artykułami wyposażenia wnętrz home&you. W a Tab znajdziemy wszystko to, co niezbędne do urządzenia kuchni i jadalni m.in. drobne dodatki, praktyczne akcesoria, naczynia, artykuły tekstylne, dekoracje oraz sprzęt AGD. W ofercie dostępne są zarówno produkty sprzedawane pod własnym brandem, jak i artykuły innych, znanych marek np. Joseph Joseph, Kenwood, Gerlach. Nowy koncept to odpowiedź na wciąż rosnące zainteresowanie tematyką związaną z kulinariami.

Dla wielu gotowanie z codziennej, rutynowej czynności stało się pasją i sposobem spędzania wolnego czasu. Przywiązujemy dużą wagę do tego, co i jak spożywamy, lubimy spędzać czas w kuchni, poszukiwać nowych przepisów na blogach i dzielić się z bliskimi radością, jaką daje gotowanie. To właśnie z myślą o tych osobach tworzyliśmy markę a Tab, dając im możliwość, aby wszystkie artykuły przydatne na co dzień, a także podczas urządzania domowych przyjęć czy kulinarnych eksperymentów były dostępne w jednym miejscu - w jednym sklepie

- mówi Magdalena Szarejko reprezentująca markę a Tab.

Pierwsze salony nowej marki powstaną już w maju - m.in. w CH Riviera w Gdyni, CH Bonarka w Krakowie oraz CH Skorosze w Warszawie. Od 27 kwietnia zakupy można zrobić w sklepie online.

ZOBACZCIE KILKA PRODUKTÓW>>

Więcej o: