Fototapety 3D na ścianę. Sposób na efektowne ściany

Fototapety 3D to sposób na oryginalną dekorację ścian. Nie tylko wyglądają efektownie, ale także sprawiają, że wnętrze wydaje się większe. Dzięki takim tapetom ściany w twoim domu nabiorą charakteru.

Fototapety i tapety 3D

Czym wykończyć ściany? Jeszcze do niedawna możliwości były ograniczone do farb, płytek lub tapet. Teraz do dyspozycji mamy również efektowne tapety 3D i fototapety z łudzącymi wzrok nadrukami. Odpowiednio dobrane mogą całkowicie odmienić wnętrze.

Fototapety 3D - ściany w trzecim wymiarze

Fototapety 3D od tradycyjnych różnią się rodzajem nadruku. Tutaj obraz sprawia wrażenie trójwymiarowego, jakby "wychodził" ze ściany, bądź się w nią "wcinał". Może to być nadruk przedstawienia realistycznego, np. krajobrazu, bądź abstrakcyjnego, np. zwielokrotnionych kwadratów. Nadruk możemy wybrać z szerokiej oferty producentów, jak również stworzyć sami, np. przynosząc do skopiowania własne zdjęcie. Czasem jednak lepiej zaufać specjalistom i wybrać wzór z dostępnej oferty rynkowej.

Gadżety, które odmienią Twoje mieszkanie [TOP 10]

Fototapety 3d do łazienki

Tapety i fototapety 3D są dobrym rozwiązaniem do małych wnętrz. Dobrze dobrany nadruk może sprawić, ze wnętrze wyda się większe i przestronniejsze. Projektanci wnętrz często stosują ten trik w małych łazienkach. Odpowiednią wodoodporną fototapetę umieszczają na ścianie na wprost drzwi. Wówczas pomieszczenie sprawia wrażenie dużo większego.

Fototapety - nowe wnętrze bez remontu

Fototapety na ścianę 3d

Dzięki wielości wzorów tapet i fototapet z efektem trójwymiarowości można je dobrać do wnętrza w każdym stylu.

Fototapety 3d do salonu

Dzięki niesamowitym właściwością fototapet w "zakłamywaniu" rzeczywistości mamy praktycznie nieograniczone możliwości aranżacyjne. Wzory na fototapetach mogą przybierać dowolne formy strukturalne, które wyglądają bardzo efektownie.  

Fototapety 3d do sypialni

Jeśli mamy do dyspozycji małą sypialnię warto ją poszerzyć o parę wirtualnych metrów i równocześnie przywołać wspomnienia ulubionych miejsc.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.