Co powiesić na ścianie, żeby się wyróżnić?

Znudziły ci się zwykłe zdjęcia i obrazy na ścianach? Chcesz, żeby twoje wnętrze wyróżniało się oryginalnymi dekoracjami ściennymi? Mamy dla ciebie kilka oryginalnych propozycji.

Na ścianach najczęściej wieszamy oprawione zdjęcia, obrazy, rysunki, a także plakaty. Takie dekoracje wprowadzamy zarówno do salonów, sypialni, na korytarze, a nawet do kuchni. Co jednak zrobić, jeśli nie dysponujemy żadnym ciekawym obrazkiem, bądź zwyczajnie chcemy, żeby nasze ściany były niepowtarzalne? Okazuje się, że nie jesteśmy skazani na sztampowe landszafty. Czasem wystarczy się rozejrzeć wokół siebie, czasem należy włożyć w to nieco kreatywności, żeby znaleźć niepowtarzalne dekoracje, które odmienią wnętrze.

Najczęściej stosowanym zamiennikiem obrazów są lustra. Te jednak nie wszystkim odpowiadają. Ale kiedy zdecydujemy się na kompozycję z kilku mniejszych luster zamiast jednego dużego możemy osiągnąć bardzo oryginalny efekt. Dla tych, co nie obawiają się trwałych dekoracji, dostępna jest szeroka oferta paneli dekoracyjnych, które przytwierdza się do ściany tak samo jak płytki ścienne.

Jest też wiele możliwości, które nie wiążą się z trwałą ingerencją w ścianę. Przykładowo modne ostatnio łapacze snów, które można z łatwością wykonać samodzielnie. Co jeszcze można powiesić na ścianie, żeby się wyróżnić? Zobacz nasze propozycje.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.