Oryginalne rolety. Dzięki nim poczujesz się jak w wielkim mieście

Ukraińscy projektanci połączyli funkcjonalność z ciekawym designem. Ich rolety przeniosą każdego do wielkiego miasta i przy okazji odmienią wnętrze.

Wszyscy wiemy, że pusta płaszczyzna rolet rzadko kiedy wygląda atrakcyjnie. Tym bardziej, że zazwyczaj dostępne są w mdłych odcieniach. Ukraińscy projektanci znaleźli sposób na dodanie im odrobiny wielkomiejskiego szyku. Ich rolety HoleRoll pozwolą każdemu poczuć się jak w Nowym Jorku lub Londynie.

Rolety mają system drobnych otworów w swojej powierzchni, które przepuszczają światło z zewnątrz, tworząc rysunek panoramy wielkiego miasta. Zostały one wykonane z nieprzepuszczającej światło tkaniny. Dzięki czemu światło może się dostać do środka tylko przez ściśle określone miejsca. Jest również pokryta preparatem zapobiegającym osiadaniu kurzu, co czyni ją produktem bezpiecznym dla alergików. Co więcej gruby materiał nie wpuści do wnętrza ciepła z promieni słonecznych.

Oryginalne rolety powodują, że okno nabiera atrakcyjnego wyglądu. Nawet nuda aranżacje przemienią w coś ciekawego. Projekt HoleRoll to znakomite połączenie funkcjonalności z pomysłowym wzornictwem potraktowanym z lekkim przymrużeniem oka.

Ściany dekoracyjne: co zamiast farby i płytek [WIDEO]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.