Deska do prasowania - porównujemy propozycje 3 znanych marek

Deska do prasowania powinna ułatwiać nam nasze codzienne obowiązki. Ten, kto doświadczył choć przez chwilę braku tego przedmiotu w swoim domu wie, jak trudno zadbać o naszą garderobą bez niej. Funkcjonalna deska do prasowania musi być stabilna, dopasowana rozmiarem do naszych potrzeb i wytrzymała. Sprawdźcie, jakie modele popularnych marek posiadają najwięcej zalet.

Deska do prasowania Vileda - wygoda i bezpieczeństwo

Park & GO PLUS to deska do prasowania od Viledy, która zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Obszerna powierzchnia do prasowania posiada specjalny, wydzielony obszar metalizowany, na który możemy bezpiecznie odłożyć włączone żelazko, nie martwiąc się o uszkodzenie powierzchni. Takie rozwiązanie zapewnia dużą wygodę - nie musimy za każdym razem odkładać żelazka na podstawkę, zrobimy to po zakończeniu pracy. Strefa parkowania jest specjalnie wyznaczona - wyróżnia ją inny kolor, który nie pozwoli na nieszczęśliwą pomyłkę. Deska do prasowania Park & GO PLUS to świetne rozwiązanie dla zapominalskich, którzy martwią się, że chwila nieuwagi spowoduje szkody. Dodatkowym atutem tego modelu jest funkcja zabezpieczająca przed składaniem, czyli „Kids Safe”, stworzona specjalnie z myślą o dzieciach. Deska do prasowania Park & GO PLUS ma wymiary 120×38 cm, co pozwala swobodnie prasować większe elementy, np. pościel czy zasłony. Jest także bardzo stabilna, posiada regulację wysokości.

Deska do prasowania ze strefą parkowania - wygodne rozwiązanieDeska do prasowania ze strefą parkowania - wygodne rozwiązanie Fot. Vileda

Deska do prasowania Leifheit - lekka i praktyczna

Praktyczna deska do prasowania Leifheit Air Board Express to dobry wybór dla tych, którzy szukają modelu lekkiego, ale jednocześnie stabilnego i prostego w obsłudze. Ciężkie, oporne w rozkładaniu deski bywają prawdziwym koszmarem i potrafią skutecznie zniechęcić do prasowania. Często jednak lekkie deski do prasowania są mało stabilne, wykonane ze słabej jakości materiałów. Air Board Express do stacji parowych to model, który wymyka się tym schematom. Blat powstał z bardzo lekkiego tworzywa sztucznego, co pozwala swobodnie zmieniać miejsce, a prasowanie ubrań czy pościeli przestaje być wielkim przedsięwzięciem, do którego musimy przygotować stanowisko pracy i nieźle się przy tym nadźwigać. Pokrowiec z bawełny zapewnia doskonałą przepuszczalność pary. Deska do prasowania Leifheit Air Board Express posiada pięcioletnią gwarancję.

Deska do prasowania Ikea - stabilność i rozsądna cena

Dwa powyższe modele desek do prasowania to propozycje marek, które specjalizują się w tworzeniu rozwiązań dla domu - mają one pomóc w utrzymaniu porządku i czystości. Zarówno deska do prasowania Vileda, jak i Leifheit to modele stworzone w oparciu o nowe technologie. Ikea natomiast słynie z wyposażenia wnętrz i praktycznych rozwiązań. Deska do prasowania DÄNKA to tradycyjny wybór w przystępnej cenie i dobrej jakości. Nie jest może tak lekka, jak Air Board Express, jednak stalowy stelaż zapewnia odpowiednią stabilność i trwałość. Przepuszczalny materiał pokrycia deski do prasowania DÄNKA zapobiega gromadzeniu się wilgoci.

Pokrowiec na deskę do prasowania - kolorowy i wygodny

Czasem stabilny stelaż deski do prasowania jest tak wytrzymały, że nawet po latach służy nam bez zarzutu. Jedynie samo pokrycie przestrzeni do prasowania wymaga odświeżenia. Wówczas warto zdecydować się na zakup pokrowca. Wygodny, prosty w użyciu i soczyście kolorowy Leifheit Cotton Comfort U ułatwi nam prasowanie nawet najtrudniejszych do wygładzenia powierzchni materiałów. Pokrowiec na deskę do prasowania w takiej wersji sprawi, że nawet nasza przestrzeń robocza będzie się nienagannie prezentować!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.