Odkurzacz bezprzewodowy - przegląd wybranych modeli

Odkurzacz bezprzewodowy to jedno z domowych urządzeń, które sprawia, że nasze codzienne obowiązki stają się znacznie prostsze. Popularne marki proponują nam coraz lepsze rozwiązania, mające ułatwić domowe porządki. Trudno określić jednoznacznie, który z nich jest najlepszy - ważne, aby odpowiadał naszym potrzebom. Sprawdź, czym wyróżniają się popularne modele 4 znanych marek i dokonaj trafnego wyboru.

Odkurzacz bezprzewodowy - znajdź idealny model

Odkurzacz bezprzewodowy to urządzenie do zadań specjalnych, które zleca nam nieustannie samo życie. Rozsypany cukier, stłuczona szklanka, całkiem niechcący opróżniona przez małego brzdąca paczka chrupków - kto z nas nie zna takich sytuacji? Ciężki sprzęt, który trzeba każdorazowo podłączać do prądu może skutecznie zniechęcić do prac domowych. Odkurzacz bezprzewodowy jest podręczny, prosty w obsłudze i zazwyczaj znacznie lżejszy od tradycyjnych modeli. Oprócz tego, poszczególne modele wyposażone są w dodatkowe, ułatwiające pracę funkcje. Oto wybrane przez nas odkurzacze bezprzewodowe.

Odkurzacz bezprzewodowy Philips - odkurza i myje

PowerPro Aqua to odkurzacz bezprzewodowy marki Philips, który oprócz funkcji odkurzania, posiada także system czyszczenia podłóg twardych na mokro. Zawiera elementy, które umożliwiają szybkie pozbycie się bałaganu w różnych zakątkach domu. Jedno urządzenie kryje w sobie odkurzacz bezprzewodowy pionowy oraz odkurzacz ręczny z turboszczotką do foteli, materacy czy kanap. PowerPro Aqua wyposażony jest w filtr 3-warstwowy, który przyda się szczególnie alergikom - zatrzymuje sierść zwierząt, pyłki i kurz.

Odkurzacz bezprzewodowy Philips - odkurza i myjeOdkurzacz bezprzewodowy Philips - odkurza i myje Fot. Philips

Odkurzacz bezprzewodowy Bosch - wygodne kształty

Bezprzewodowy odkurzacz Bosch PAS 18 LI to podręczne urządzenie, które warto mieć zawsze pod ręką. Idealnie nadaje się do odkurzania blatów, półek i trudno dostępnych miejsc. Ten wielofunkcyjny model daje również możliwość odkurzania foteli, kanap czy dywanów dzięki rurze wydłużającej. Niepozorne urządzenie posiada dużą siłę ssania - poradzi sobie z niemałym bałaganem, a wygodny uchwyt sprawi, że bez większego trudu zaprowadzimy porządek w każdym domowym pomieszczeniu.

Odkurzacz bezprzewodowy Electrolux - konstrukcja 2 w 1

Praktyczny odkurzacz bezprzewodowy Electrolux Ergorapido ZB13ER jest lekkim urządzeniem o dużej mocy. Posiada wysokowydajny akumulator litowy TurboPower, który pozwala na dłuższy czas pracy. Dzięki temu, zdążymy zrobić porządek w kilku różnych pomieszczeniach. W zależności od potrzeb, możemy użyć odkurzacza bezprzewodowego pionowego lub podręcznej wersji, którą otrzymujemy w zestawie. Zaletą tego modelu jest specjalny obrotowy przegub EasySteer, który pozwala dotrzeć do wszelkich zakątków. Posiada on również praktyczne oświetlenie LED, które zadba o dobrą widoczność. Miłym dodatkiem jest również samoczyszcząca szczotka - pomoże nam uporać się z koszmarem pozostających na szczotce włosów.

Odkurzacz bezprzewodowy Dyson - łatwe usuwanie zanieczyszczeń

Jedną z większych zalet odkurzacza bezprzewodowego Dyson V8 jest bardzo wygodny sposób opróżniania pojemnika. Nielubiana czynność została sprowadzona do jednego ruchu, który pozwala pozbyć się zanieczyszczeń za pomocą jednego przycisku, bez kontaktu z zawartością zbiornika. Zróżnicowane końcówki odkurzacza bezprzewodowego Dyson zaprojektowane są w taki sposób, aby jak najlepiej sprostać potrzebom danego podłoża. Miękka szczotka, przeznaczona do twardych podłóg poradzi sobie z kurzem i okruchami, a ssawka elektroszczotki Direct-drive wnika w dywan i wyciąga z niego wszelkie większe i mniejsze zanieczyszczenia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.