Elegancka kawalerka w Krakowie: małe jest piękne!

24-metrowa kawalerka w samym centrum zabytkowego Krakowa. Funkcjonalne, jasne, a przede wszystkim pięknie urządzone wnętrze zostało zaprojektowane przez Moti Investment Iwona Trędowska z myślą o turystach odwiedzających miasto.

Komfortowa i wygodna kawalerka w Krakowie to idealne lokum dla jednej lub dwóch osób. Mieszkanie znajduje się w samym centrum miasta, na wysokim parterze nowo wyremontowanej kamienicy. Okna zwrócone są w stronę oficyny, co zapewnia ciszę i spokój. Wystrój wnętrza współgra z historycznym charakterem okolicy, ale jednocześnie jest w pełni nowoczesny.

Eleganckie wnętrza

Mieszkanie zostało wykończone w eleganckim stylu: białe ściany, łazienka w połączeniu z drewnianą podłogą. Solidna podłoga oraz porządne drzwi dają odczuć, że mieszkanie nie stanowi oderwanej całości od wielkiego miasta, a stylowe dodatki podkreślają jego urok. Projektanci zdecydowali się jedynie na niezbędne wyposażenie - od początku zakładano, że mieszkanie zostanie przeznaczone pod wynajem z myślą o turystach, szukających noclegu na kilka-kilkanaście dni. Dlatego też nie potrzebne były liczne schowki i przepastne szafy. Choć i na te znalazło się miejsce. Za to wprowadzono wiele rozwiązań, które umożliwiają komfortowy wypoczynek po długim dniu zwiedzania.

Komfort w kawalerce

Duże, dwuosobowe łóżko zajmuje sporo miejsca. Na wprost niego w płytkiej wnęce w ścianie zawieszono płaski telewizor. Duże lustro na jedne ze ścian optycznie powiększa przestrzeń, podobnie jak odpowiednio dobrane oświetlenie. Praktyczny barek zapewnia miejsce na spożywanie posiłków i jednocześnie dzieli przestrzeń. Aneks kuchenny jest w pełni wyposażony. Na wprost zabudowy kuchennej jest sięgająca sufitu pojemna szafa. Łazienka z prysznicem jest jasna i nowocześnie zaaranżowana.

Realizacja: Moti Investment Iwona Trędowska

Zobacz wideo
Więcej o: