Mieszkanie Macademian Girl. Jak mieszka Tamara Gonzalez Perea?

Macademian Girl, czyli Tamara Gonzalez Perea, to jedna z najbardziej znanych polskich blogerek modowych. Jak mieszka? Czy mieszkanie jest równie kolorowe, jak jej stroje? Sprawdzamy!

Mieszkanie Macademian Girl - blogerki modowej i finalistki programu Agent Gwiazdy - mieści się w nowoczesnym aparamentowcu na warszawskim Muranowie. Tamarze zależało na tym, żeby wszędzie było blisko. Mieszkanie nie jest duże. Jest tu jasno i bardzo kobieco. Przyjrzyjmy się dokładniej niektórym pomieszczeniom.

Już od progu widać, że mieszka tu artystyczna dusza. Drzwi mieszkania zdobi reprodukcja graffiti wykonanego przez Banksy'ego. W przedpokoju wisi zdjęcie słynnej pracy Damiena Hirsta "Na miłość boską" - platynowego odlewu ludzkiej czaszki pokrytej diamentami. Na jednej ze ścian widzimy lustro w drewnianej, rzeźbionej ramie.

Jak mieszka Macademian Girl?

Z przedpokoju można wejść do minigarderoby z setkami par butów, praktycznie w każdym kolorze tęczy. Wygląda to imponująco! Naprzeciwko garderoby znajduje się łazienka. Klasyczna, bez zbędnej ekstrawagancji, ze sporym blatem i prysznicem.

Salon połączony jest z kuchnią. Czarno-biały widok Nowego Jorku oddziela górne szafki od blatu kuchennego. Można usiąść przy barze i napić się porannej kawy.

Lubię, kiedy kuchnia jest pomieszczeniem, które otwiera się na resztę domu

- mówi Macademian Girl.

Zazwyczaj siedząc przy barku, ma się widok na salon, kanapę i telewizor. Tamara Gonzalez Perera widzi dziesiątki wieszaków ze swoimi kreacjami.

W sypialni stanęło ogromne łóżko z pikowanym zagłówkiem. Łańcuchy ze świetlnych kul, wianek z kwiatów, czarne zasłony i kryształowy czarny żyrandol tworzą klimat tego pomieszczenia.

 

Więcej o: