Biurko Ikea - pomysłowe rozwiązania dla domowego biura

Biurko Ikea to duży wybór funkcjonalnych rozwiązań, które pomogą nam stworzyć komfortową przestrzeń do pracy. Ważne, żeby była ona estetyczna i wygodna - to inwestycja także w nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Zadbajmy o to, aby godziny spędzone przy komputerze były czasem produktywnym i sprzyjającym kreatywnym pomysłom. Oto najciekawsze propozycje biurek Ikea.

Ikea - biurka z pomysłem

Biurka Ikea to proste i praktyczne meble biurowe, które będą nam dobrze służyć w każdej przestrzeni. W ofercie sklepu znajdziemy modele, prezentujące klasyczne wzornictwo oraz te bardziej nowoczesne w formie. Uniwersalne rozwiązania pozwalają umieścić biurka Ikea niemal w każdym miejscu. Nie musimy wydzielać oddzielnego pomieszczenia. Biurko Ikea odnajdzie się nawet w kawalerce. 

Możemy wybrać prosty krój, który w razie potrzeby wykorzystamy jako dodatkowy stół. Możemy też zdecydować się na biurko Ikea z kompletem praktycznych szuflad lub zamykaną szafką albo dostawką, która pomieści wszystkie przybory i dokumenty. W razie potrzeby mamy szansę dokupić szafkę lub komodę na kółkach, którą będziemy mogli schować pod biurko. To pozwoli nam zachować porządek w naszej małej przestrzeni biurowej. System biurek Ikea to świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą sami skomponować swój wymarzony mebel. Możemy wybrać ulubiony blat z oferty i dobrać do niego nogi, wykończenia, no i oczywiście - kolor! Biurka Ikea BEKANT ułatwią nam zachowanie prawidłowej postawy. System jest łatwy w obsłudze i pozwala samodzielnie dopasować poszczególne elementy do potrzeb siedzącej przy nim osoby. Dobrym uzupełnieniem dla biurek Ikea są systemy przechowywania, z którymi nic nam nie zginie!

Białe biurko Ikea

Estetyczne i wygodne białe biurka Ikea są często wybieranym rozwiązaniem dla domowego biura. Biel to kolor, który sprzyja skupieniu i koncentracji, pozwala zebrać myśli, dlatego idealnie nadaje się do miejsca pracy. Dodatkowo, stanowi udane dopełnienie współczesnych wnętrz. Będzie idealnie pasował do skandynawskiego stylu, wybrane modele, np.HEMNES z dostawką, stworzą udaną aranżację z klasycznymi meblami.

Białe biurka Ikea doskonale sprawdzą się na tle jasnych, pastelowych lub szarych ścian. Będą też ciekawym, kontrastowym elementem w zestawieniu z ciemnymi barwami, np. w kolorze granatowym lub ciemno zielonym. Dobrze, aby białe biurko Ikea było jednym z wielu jasnych elementów przestrzeni - nie jedynym. Dzięki temu nasz wybór będzie wyglądał na bardziej zaplanowany, a cała aranżacja stanie się interesującą grą kontrastów. Możemy również połączyć biel z kolorem drewna, np. w formie nóg albo samego blatu. Taki duet będzie wyglądał bardzo naturalnie i ponadczasowo. Białe biurko Ikea to niezwykle uniwersalny i stylowy mebel, który pozostawia wiele możliwości aranżacyjnych.

Biurko IkeaBiurko Ikea Fot. Ikea

Biurko narożne Ikea

Biurka narożne Ikea pozwalają na przemyślane zaaranżowanie przestrzeni nie tylko typowo biurowej. To sprytne rozwiązania, które ułatwią stworzenie spokojnego kącika do pracy w każdym pomieszczeniu. Dobrym przykładem są takie modele jak biurko narożne Ikea MICKE. To rozwiązanie, które łączy w sobie co najmniej dwa meble. Biurko Ikea MICKE jest wygodnym stolikiem do pracy i komodą w jednym. Dzięki niemu jeden niewielki kąt naszego mieszkania wystarczy do stworzenia miejsca, gdzie możemy pracować, wysyłać wiadomości, prowadzić wideokonferencję. Możemy również wybrać jeden z modeli o charakterze typowo biurowym, np.biurko narożne Ikea LINNMON / ADILS. Duży komfort podczas pracy zapewni nam biurko Ikea BEKANT z funkcją stój i siedź, która umożliwia nam zmiany pozycji z siedzącej na stojącą i odwrotnie. To dobry wybór szczególnie dla tych, którzy wykonują pracę zdalną.

Lampka na biurko Ikea

Każda lampka na biurko Ikea to proste w formie rozwiązanie, które będzie bardzo przydatnym elementem naszego domowego miejsca pracy. W ofercie znajdziemy wiele nowoczesnych form, które zapewnią odpowiednie oświetlenie. Możemy wybrać lampkę na biurko Ikea w klasycznej czerni lub bieli albo model w modnym kolorze, który będzie dobranym, barwnym akcentem we wnętrzu. Lampka Ikea to kropka nad i każdego biurka.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.