Toaletka Ikea - romantyczna czy nowoczesna?

Toaletka Ikea to mebel, który pozwoli stworzyć urokliwy kącik na kosmetyki i kobiece bibeloty. Dzięki niej wykonamy codzienny makijaż w odpowiednim oświetleniu, a nasze przybory nie będą zajmować miejsca w łazience. Może spełniać także funkcję biurka, przy którym będziemy mogli załatwić bieżące sprawy. Romantyczna toaletka Ikea z wygiętymi nóżkami, a może nowoczesna, prosta w formie? Wybierz model, który będzie idealnie pasował do wnętrza.

W jakim wnętrzu sprawdzi się toaletka biała Ikea?

Jasne meble pasują do wielu różnych aranżacji. Toaletka biała Ikea sprawdzi się zarówno w skandynawskim wnętrzu, w otoczeniu delikatnych pasteli, jak również w minimalistycznych mieszkaniach - w sąsiedztwie szarości i kontrastowej czerni. Ważne, by toaletka Ikea miała taką formę, która stworzy spójne i harmonijne połączenie z pozostałymi meblami.

Do wyboru mamy toaletki białe Ikea o prostej linii, która doskonale sprawdzi się w nowoczesnych pomieszczeniach - np. w sypialni lub pokoju dziennym. To bardzo uniwersalny mebel, który szybko da się zamienić w praktyczne biurko. Możemy również zdecydować się na toaletkę Ikea w romantycznym stylu, rodem z książek i filmów o pannach dworskich. W obu przypadkach, biały kolor toaletki Ikea nadaje jej bardziej delikatny, subtelny charakter. Jasne barwy dodatkowo rozświetlają wnętrze i sprawiają, że meble w jasnej odsłonie wydają się lżejsze. Toaletka biała Ikea sprawdzi się szczególnie na małym metrażu, który wymaga odpowiedniego wyważenia barw i świateł.

Toaletka Ikea Hemnes - klasyka w romantycznym wydaniu

Romantyczna toaletka Ikea Hemnes to spełnienie dziewczęcych marzeń o własnej przestrzeni do makijażu. Duże, okrągłe lustro, wygięte nóżki i małe, wdzięczne szufladki pozwalają stworzyć intymny kącik, gdzie możemy mieć chwilę tylko dla siebie. Toaletka Ikea Hemnes sprawdzi się w pokoju romantyczki, gdzie królują jasne barwy i klasyczny styl. Pastelowe barwy i drewniane, rustykalne meble będą odpowiednim otoczeniem dla toaletki Ikea Hemnes. Na tle bardzo nowoczesnego pomieszczenia mogłaby wyglądać na nieco przypadkowy, nieprzemyślany element wnętrza.

Możemy wybrać model toaletki Ikea Hemnes w białym lub szarym kolorze. Praktyczne szuflady pomogą utrzymać porządek i szybko odnaleźć odpowiedni kosmetyk, co daje im zdecydowaną przewagę nad kosmetyczkami, które bywają prawdziwym przekleństwem, gdy mamy kwadrans na poranny makijaż. Toaletka Ikea Hemnes to wymarzony mebel dla prawdziwej damy!

Nowoczesna toaletka Ikea Malm. Dwa meble w jednym

Prosta w formie toaletka Ikea Malm to idealne rozwiązanie, jeśli chcemy mieć toaletkę i biurko w jednym. Wystarczy ustawić ją w jasnym miejscu, powiesić duże lustro na wysokości wzroku i kobiecy kącik do makijażu gotowy! Praktyczna, duża szuflada pomieści wszystkie bibeloty tak, by blat mógł posłużyć nam za przestrzeń, spełniającą funkcję biurka. Toaletka Ikea Malm to doskonałe rozwiązanie dla niewielkich przestrzeni, gdzie możemy sobie pozwolić na ograniczoną liczbę mebli.

Prosty krój i uniwersalna kolorystyka sprawia, że toaletka Ikea Malm pasuje niemal do każdej aranżacji. Biel i jasne drewno sprawdzi się świetnie w skandynawskich wnętrzach. Toaletka Ikea Malm w czarnym kolorze odnajdzie się doskonale w stylu minimalistycznym i industrialnym. Jej prostota i wielofunkcyjność sprawią, że z czasem stanie się ona nieodłącznym elementem naszego domowego wyposażenia.

Uniwersalnym modelem, pasującym do nowoczesnych wnętrz jest również toaletka Ikea Brimnes. Niewielki rozmiar, prosta forma i wbudowane lustro sprawiają, że mebel może stanowić urocze i praktyczne uzupełnienie minimalistycznego umeblowania.

Więcej o: