Szafka pod telewizor w stylu nowoczesnym: nasze propozycje

Szafka pod telewizor to mebel, o którym nie może zapomnieć żaden miłośnik spędzania czasu przed telewizorem. Ten element jest niezwykle funkcjonalny, a odpowiednio dopasowany do aranżacji może świetnie ją uzupełniać. Estetyka szafki pod telewizor ważna jest szczególnie w przypadku salonu urządzonego w stylu nowoczesnym.

Szafki pod telewizor: nowoczesne meble do nowoczesnych wnętrz

Szafka pod telewizor powinna znaleźć się w każdym salonie, nawet jeśli telewizor wisi w tym pomieszczeniu na ścianie. Ten element wyposażenia jest  niezwykle funkcjonalny i może mieć szersze zastosowanie. W szafce pod telewizor można przechowywać sprzęt elektroniczny a na jej półkach estetycznie ustawić dekoder i router. Taki mebel świetnie sprawdzi się także do przechowywania kolekcji płyt lub gier na konsolę. Jeśli telewizor nie musi na niej stać, można ustawić na niej także wieżę stereo lub sprzęt wchodzący w skład kina domowego.

Szafka pod telewizor powinna być dopasowana do stylistyki salonu oraz innych elementów, które się w nim znajdują. Ich wygląd jest ważny szczególnie w przypadku nowoczesnych wnętrz, które rządzą się swoimi, dość restrykcyjnymi zasadami w kwestii aranżacji. Przede wszystkim, meble w stylu nowoczesnym powinny być minimalistyczne i proste. Najczęściej wybieranymi są nowoczesne szafki pod telewizor w kolorze białym.

Biała szafka pod telewizor w stylu nowoczesnym, ze względu na swoją prostą formę, jest bardzo uniwersalnym meblem. Z tego względu łatwo można dopasować ją także do wnętrz zaaranżowanych w innym stylu. Wyjątkiem są tu jednak szafki z oświetleniem LED, które jednak lepiej odnajdują się w minimalistycznych salonach.

Szafki pod telewizor Agata Meble i szafki pod telewizor Black Red White: propozycje

Szafki pod telewizor w stylu nowoczesnym znaleźć można w większości sklepów z wyposażeniem wnętrz. Warto stawiać na produkty, które jednocześnie wyróżniają się modną stylistyką oraz wysoką jakością wykonania. Mnóstwo godnych polecenia szafek dostępnych jest w ofertach takich sklepów jak Agata i Black Red White. Meble z salonów tych sieci są łatwo dostępne, a ich estetyka wpisuje się w aktualne trendy.

Minimalistyczna szafka pod telewizorMinimalistyczna szafka pod telewizor fot. ABRA

Szafka pod telewizor IKEA: nie tylko meble w stylu skandynawskim

Choć sieć IKEA kojarzona jest z produkcji mebli i elementów pasujących do stylu skandynawskiego, to jednak w ofercie jej sklepów dostępne są także meble pasujące do wnętrz nowoczesnych. W asortymencie sieci znajdziecie więc ciekawe i modne szafki pod telewizor w stylu nowoczesnym. Szafka pod telewizor IKEA to świetna propozycja dla osób ceniących funkcjonalne i uniwersalne rozwiązania oraz korzystne ceny.

Szafka pod telewizor Allegro – zalety kupowania w sieci

Szafka pod telewizor nie jest może niezbędnym elementem wyposażenia, jednak jej obecność w salonie może poprawić jego funkcjonalność. Jeśli jednak nie macie czasu i chęci na szukanie idealnego modelu w sklepach stacjonarnych, warto przejrzeć oferty szafek dostępnych w sklepach internetowych oraz serwisach aukcyjnych, takich jak Allegro.

W internecie znaleźć można mnóstwo różnych szafek pod telewizor oferowanych przez mniejszych sprzedawców i producentów, które są meblami mniej popularnymi od tych ze znanych sieciówek. Jeśli więc szukacie bardziej unikalnej szafki pod telewizor, to zakupy w sieci są dla was rozwiązaniem idealnym.

Prosta szafka pod telewizorProsta szafka pod telewizor fot. Bonami

Więcej o:
Copyright © Agora SA