Design dla niezdarnych przy stole

Trzy zabawne gadżety, dzięki którym każda niezdara poczuje się lepiej!

Wyhaftowana plama

Kolekcja chusteczek zaprojektowanych przez Richarda Brownlie-Marshall to niezwykła linia nakryć, które z pewnością wpadną w oko wszystkim dowcipnym niezdarom.

Na bawełnianych serwetkach zostały wyszyte bardzo oryginalne wzory. Do wyboru mamy trzy rodzaje plam: krążek po kawie, atramentowy kleks a nawet ślady krwi. Od dzisiaj nie musimy się przejmować poplamionymi chusteczkami!

Ukryte wzory

Projekt magicznego obrusu autorstwa Kristne Bjaadal został zaprezentowany podczas zeszłorocznej wystawy Furniture Fair 2010, która odbyła się w Sztokholmie. Nowatorski pomysł wyeksponowania wzorów materiału poprzez wylanie na niego wina lub innego kolorowego płynu, okazał się strzałem w dziesiątkę. Plamy na obrusie są teraz mile widziane, gdyż obrus Bjaadal dosłownie rozkwita z każdą kroplą!

Kropelka w labiryncie

Zestaw filiżanki z podstawkiem, który możemy zamówić na amazon.com to projekt dla tych, którym zdarza się uronić kroplę kawy lub herbaty. Aby płyn nie tworzył banalnego kółeczka na talerzyku, designerzy zaprojektowali podstawkę, którą można przy okazji się zabawić. Kropelkę należy bowiem przeprowadzić przez płytki labirynt tak, aby schowała się ona w samym jego środku. Prosty i zabawny projekt filiżanki na pewno spodoba się znajomym.

kokopelia

Zobacz także:

Puzzle w designie

Design w skarpetkach

Krwawy design

Więcej o: