Świąteczne Targi Sztuki

Grudniowe targi sztuki to akcja promująca twórczość młodych absolwentów krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Wydarzenie jest wynikiem współpracy dwóch galerii sztuki współczesnej: Onamato działającej w Krakowie oraz Artpower.pl - galerii internetowej.

Aby pomóc młodym twórcom galerie połączyły siły. Świąteczne Targi Sztuki są szansą dla absolwentów krakowskiej ASP na zaprezentowanie się szerokiej publiczności. Targi mają miejsce w galerii Onamato w centrum Krakowa, gdzie krakowianie i przyjezdni mogą przyjść i na żywo obejrzeć wystawione dzieła. Równocześnie te same prace są udostępnione do sprzedaży w internecie za pośrednictwem galerii internetowej Artpower.pl. Oznacza ogólnopolski zasięg wydarzenia.

Świąteczne Targi Sztuki mają również za zadanie udowodnić, że sztuka może być przystępna cenowo. Dzieła będą prezentowane w okazyjnej cenie do 500 zł. To świetna propozycja dla rozglądających się za oryginalnym i niebanalnym prezentem pod choinkę.

To także szansa, by przy odrobinie szczęścia i intuicji, trafić na pracę, która w przyszłości być może osiągnie wartość kilkukrotnie wyższą niż przy zakupie.

Oferta Świątecznych Targów Sztuki będzie dostępna na żywo w galerii Onamato w centrum Krakowa w ciągu dwóch grudniowych weekendów (2-4 i 9-11.12.2011 r., godz. 12-20, ul. Bracka 7 II p.), a przez cały miesiąc online w galerii Artpower.pl pod adresem www.artpower.pl/targi2011 .

Zobacz przykładowe prace, które pojawią się na targach>>

Więcej o: