Klocki HOCKI

Tekturowe klocki od polskich projektantów

Dzieci uwielbiają klocki. Mogą z nich budować zamki, domy a nawet całe miasta. Zazwyczaj w takich domkach z klocków "zamieszkać" mogą tylko małe, zabawkowe ludzki.  Klocki HOCKI są inne...

Są to tekturowe klocki konstrukcyjne, którymi można bawić się zarówno w domu jak i w plenerze. Poszczególne elementy są duże i łatwo je połączyć, a powstałe z nich budowle zadziwiają skalą.

Klocki są dostępne w trzech zestawach: domy, kosmos i zamki. W każdym z zestawów znajdują się cztery podstawowe moduły klocków, dzięki czemu można z nich tworzyć dowolne kombinacje. Budowle z klocków mają także ruchome elementy.  Tekturowy zamek może mieć zamykane drzwi lub okiennice.  Na opakowaniu każdego zestawu pokazano co można skonstruować za pomocą dostępnych elementów. Ale tak naprawdę wszystko zależy od pomysłowości budowniczego!

Klocki HOCKI wykonane są z ekologicznej, szarej tektury. Dzieci mogą spersonalizować swój domek, malując tekturę lub wycinając własne wzory.

Najmniejszy zestaw "kosmos" składa się z 26 elementów (59 zł). Średni zestaw "domy" to 52 klocki (79zł), a największy "zamki" zawiera aż 78 części (109 zł).

Klocki można kupić w oficjalnym sklepie projektantów.

Zobacz też:

Sofa z klocków Lego>>

Zabawki od Kidsonroof>>

Designerski domek dla lalek>>

Więcej o: