Domek dla lalek

Modułowy domek dla lalek, który spodoba się nie tylko małym dziewczynkom.

Chyba każda dziewczynka marzy o domku dla lalek. Takim z kilkoma ślicznymi pokojami, łazienką i doskonale wyposażoną kuchnią. Marzyły o zabawie, której oddadzą się z koleżankami, urządzając ich dom, wymyślając historie z życia lalek. Domek Stackhouse firmy Toideloi to bardzo nowoczesny produkt, który może zmieniać się wraz z potrzebami dziecka. Można go rozbudowywać, zmieniać, uatrakcyjniać, angażując w zabawę nie tylko dziewczynki, ale także chłopców - małych budowniczych domów. Z dostępnych elementów może powstać dom jednorodzinny, wieżowiec czy małe osiedle.

Cały domek jest wykonany z drewna. Poszczególne elementy wykonano ze sklejki brzozowej pomalowanej lakierem bezbarwnym. Proces składania domku nie jest trudny, nie wymaga od małych budowniczych żadnych narzędzi, wystarczy zsunąć ze sobą poszczególne elementy. W ten sam sposób można dobudowywać kolejne pomieszczenia. Jeśli jakaś wersja domu spodoba się dzieciom można użyć kleju by trwale połączyć ściany.

Zarówno w złożeniu domu jak i w jego wyposażaniu mogą uczestniczyć tylko dzieci. Od ich pomysłowości zależy, jakie meble znajdą się we wnętrzach Stackhouse. Firma oferuje papierowe modele mebli do samodzielnego wycięcia, złożenia i pokolorowania (nie wymagają kleju). Do wyboru mamy meble do salonu, sypialni, jadalni, wyposażenie kuchni, oświetlenie oraz dekoracje (np. obrazy).

Domek Staskhouse to bardzo dobry pomysł na prezent. Stackhouse firmy Toideloi został zaprojektowany przez holenderskiego projektanta Martijna van Tilburga, który początkowo zaprojektował podobny domek dla swojej córki, potem wpadł na pomysł by produkować je seryjnie. Jak widać domek można wykonać samodzielnie. Być może Stackhouse zainteresuje członków coraz liczniejszej społeczności majsterkowiczów i będzie inspiracją dla stworzenia podobnych budowli.

Produkt jest przyjazny dla środowiska i bezpieczny dla małych dzieci (dla dzieci powyżej 3 roku życia).

Więcej o: